Cyberpunk 2077 25 milyon, Phantom Liberty DLC'si 3 milyon satışı geçti

Oyunun ana hikayesi düşündüğümden kısa sürüyormuş. Hemen hemen hiç yan görev yapmadan bitireyim dedim. Bayağı kısa sürdü. Oyundan ciddi keyif alanlar sanırım yan görevlere de önem verenler. İlk çıktığı haline göre bayağı toparlamışlar ama yer yer hala absürt olaylar yaşanıyor. O da nazarlık diyelim. Bu kadar satması bana ilginç geldi açıkçası. Bu kadar buglı bir çıkış yapmasına rağmen bu rakamlar müthiş. Eğer ön siparişle almamış olsam muhtemelen şu an da almazdım.
bence ilk çıktığında oynamıştım ve hikaye zart diye bitmişti.. normalin yarısı kadar sürede hem de! Sanırım öyle seçimler yapmışım ki hemen sona ulaşmışım... bitince de yan görev filan yapasım gelmemişti.. şimdi v2 ile Phantom Liberty'e başladım, bu sefer düşmanlar daha bi güçlü ve zeki.. istesem de çabuk bitiremem bunu, mümkün olduğunca gizli takılmam lazım :D

bence ilk çıktığında oynamıştım ve hikaye zart diye bitmişti.. normalin yarısı kadar sürede hem de! Sanırım öyle seçimler yapmışım ki hemen sona ulaşmışım... bitince de yan görev filan yapasım gelmemişti.. şimdi v2 ile Phantom Liberty'e başladım, bu sefer düşmanlar daha bi güçlü ve zeki.. istesem de çabuk bitiremem bunu, mümkün olduğunca gizli takılmam lazım :D
İlk çıktığında oynadığım zaman bu kadar kısa sürmemişti bende :) Şaşırdım açıkçası

Geri
Yukarı