(İddia) Cyberpunk 2077'nin Phantom Liberty DLC'si 8 Haziran'da çıkış yapacak!

Ücretsiz olacağını umanlar falan var hayret gerçekten. En az 20 Dolar çekerler CD Red' in DLC leri çok büyük ve çok iyi olduklarından fiyatınada kesinlikle değecektir. Fiyat zamlanmadan önce çıkış yapsaydı uyguna alırdık ama şimdi 300 TL civarında olacaktır.

Haber kaynağı nerede?

Edit: Ortada dönen bir haber göremiyorum. Konu sahibinden de haber kaynapı gelmiyor. Moderatör nasıl onayladı bu konuyu anlamış değilim.

Phantom Liberty yazısına tıklayınca çıkış tarihi vermeyen bir teaser görüyoruz. Haber için bir kaynakta yok. Steam sayfasında DLC için duyuru da yok. Kaynak nedir hocam?

Yine kaynak atılmadan konu onaylanmış. Yapmayın moderatorler boyle. Kaynak atmayanın konusunu onaylamayın.
Arkadaşlar kusura bakmayın, (İnstagram'da gezinirken görmüştüm bura da paylaşayım dedim.) raporladım konuyu.

Ücretsiz mi olacak DLC? Ücretsiz olacak demişlerdi çünkü.

Şu an Epic'te 124.5TL, geleceğe yatırım için alayım mı? Yoksa DLC çıkınca complate Edition olarak satılırsa kaç TL olur sizce?

Geleceğe yatırım he. Bu zamana kadar Epic'te hala bu fiyata satılıyor ve hala DLC çıkar Full alırım diye bekleye dur. Oyun 800 TL olunca Full paketi de alırsın 1200 TL. Al sana geleceğe yatırım. Adamlar hala zam yapmamışken alın sonra çok ağlarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı