Cyberpunk 2077 Phantom Liberty DLC'si ilk 2 ayında 4.3 milyon sattı

Epic Games size hitap etmiyor olabilir ancak oyunun yarı fiyatına satılıyor. Artık steam cüzdanına para yükleyip alışveriş yapmak mantıksızlaştığından tercih size kalmış.
Platform olarak Epic Games'i kullanışsız ve sıkıntılı bulduğum için oradan oyun almıyorum artık. Fiyatlar yakın zamanda Steam ile aynı olacaktır diye düşünüyorum daha fazla uygun fiyatta tutamazlar bu dolar kuruyla. Ben de zaten top seviye oyunlar oynadığım için eskisi gibi her ay 2-3 tane oyun alamayacağım tabi, neredeyse istediğim her oyuna sahip olduğum için rahatım sadece. Almak istediklerimi de ayda yılda bir alırım artık çünkü bir oyuna 300-500 birimden fazla para vermek mantıksız gerçekten de.

Hayatımda bu kadar boş beleş bi oyun görmedim 3 yıldır cyberpunk oldu içimiz dışımız buglı oyun sat sonra düzeltilmiş sürümü bidaha sat sonra dlc sat sonra dlc ile birlikte tekrar bundle sat bide şimdi tekrar aynı temcit pilavını başka türlü piyasaya sürecekler oynadım yarım saat sonra sildim oyunu.

Buglu çıkış yapmasaydı piyasanın kralı olurdu bu oyun büyük ihtimalle.

Sanmıyorum. Oyun teknik açıdan kusursuz olsaydı bile rol yapma, aşırı güçlenince hasar dengesizliği, şehrin az aktivite içermesi, birçok mekanik barındırıp oynanışta ihtiyaç duyulmaması gibi şeylerden dolayı oyun hala eksik.

@NotAKnightAnymore Animesi gerçekten harikaydı çok önceden bitirdim. Keşke unutup tekrar izlesem denilecek bir anime 😄
Bugün itibariyle anime bitti ve şahsen ben de çok beğendim. Ne kadar etkisi olmuştur bilmiyorum fakat ilk izlediğim animeydi. Artık müzik listeme yeni bir müzik girmiş oldu.

Epic Games bana hitap etmiyor ancak hâlâ eski fiyattan satıyorlarsa arkadaş kaçırmasın derim.
Epic Games'i sevmesem de oyuna Epic'te sahibim ve Steam fiyatı da hiç iç açıcı değil oyunun. O yüzden Epic'ten alıp geçeceğim. Zaten Epic vb. platformlardaki oyunları Steam profilinde de göstermenin bir yolunu buldum. O yüzden koleksiyon mevzusu da problem olmayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı