Cyberpunk 2077 7 Aralık'ta İndirmeye Açılacak!

Bende gelecek yıl için demiştim zaten. Girebilir'i yok girecek ve yılın oyunu seçilecek rez alın cdpr hakkını fazlasıyla vererek yapan bir şirket.

Ha evet. O olur mesela. Mesela Jedi: Fallen order bu yıl girdi yılın oyunlarına. Kazanamadı ama olsun. Girdi mi, girdi.

Oyun bence aşırı abartıldı, eğer kötü bir oyun çıkarsa büyük bir kitle hayal kırıklıığına uğrar. Bakın yanlış anlamayın ama oyunu çok abarttınız. Benim tahminim beklenileni karşılayamayacak. Alacaklara hayırlı olsun bu arada. Oyun balon gibi şişirildi balon gibi patlayacak.

Oyun bence aşırı abartıldı, eğer kötü bir oyun çıkarsa büyük bir kitle hayal kırıklıığına uğrar. Bakın yanlış anlamayın ama oyunu çok abarttınız. Benim tahminim beklenileni karşılayamayacak. Alacaklara hayırlı olsun bu arada. Oyun balon gibi şişirildi balon gibi patlayacak.
Aradiğim kişi.

CD PROJEKT RED ten bahsediyorsak ben varım adamların başarısız oyunu yok. en azından dığerleri gibi copy paste oyun yapmıyorlar Cyberpunk 2077 oyun'un müziğine bile müthiş bir emek harcanmış. 10 aralığı sabırsızlıkla bekliyorum. umarım steam çökmez.

Geri
Yukarı