Cyberpunk 2077 8-9 saatlik görüşüm

ilkrrozc

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ilk 1-2 saat: Mapi incelemek arabaları çalmaya çalışmak.
Sonraki 2-4 Saat'de HDD'de kullandığım için çoğu kaplamanın yüklenmediği fark ettim. İlk zamanlar sorun yoktu. Fakat ilerki zamanlarda arabalara bindiğimde içimde bir NPC olduğunu fark ettim. Düzelmesi için inip tekrar binmem gerekiyordu.
5-7 saat: Hikaye çok güzel ilerliyordu FPS arttıracak birkaç ayar yaptım ve orta ayarlarda 60 FPS almaya başladım. Kavga görevine gitmeye çalıştım fakat fark ettim ki arabalara binemiyorum. YouTube'dan küçük bir araştırma yaptım. Ve katana bugunu düzeltmeye çalıştım. Bende ne yazık ki işe yaramadı.
Son saat 8: Katana bugu yüzünden hiçbir şey yapamıyordum bu yüzden yeni bir Save oluşturdum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam gözünüzle bakıp bug olmadığını mı söylüyorsunuz ?
Bug yok demedim ki? Azalttılar demek istiyorum. Zaten açıklamada araba çağırırken başka arabaların içinden geçme bugunu çok yaşadığımı belirttim. Bunun dışında 2-3 ufak bir şey çarptı, zararı da yok onların.
Oyun çıkalı 3-4 gün oldu ama 8 yıldır geliştiriliyor ve hypelanıp duruyordu. Tam bir rezalet.
Oyun beklenenden kesinlikle düşük çıktı. Ama bence rezalet değil. Oyunun spoiler kısmına girmeyelim, daha tam bitirmedim. Vuruş hissini nedense ben şikayet edemiyorum. Araba sürüşüne başta sövdüm, ama sonradan alıştım. Vuruş hissine 5/10, araba sürüşüne ise 4/10 veririm ben. Hikaye 9/10'dan aşağı vermem.

Edit: RPG kısmını çok mükemmel bulmadım açıkçası. RPG var ama kader değiştirmelik neredeyse hiçbir şey yok. RPG kısmına cidden üzüldüm. Oyun 250 lirayı haketmez ama 150 TL fiyatını buglar, optimizasyon sorunları düzelirse hak eder diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı