GTX 970 Cyberpunk 2077 Performansı

Eirenee

Hectopat
  • Sistemim; İşlemci:Intel i5 6400 2.7Ghz
  • Ekran Kartı:MSI GTX 970 4GB OC GAMING EDITION
  • RAM:Kingston HyperX Fury 1x8 GB 2133Mhz RAM
  • Anakart:MSI H110M PRO-VD
  • HDD:Seagate Barracuda 1TB
  • SSD:SanDisk 120GB
  • Kasa:ZALMAN Z3 PLUS
  • Power Supply:600W

Sizce bu sistemle yada buna benzer sistemi olan diger arkadaslarımız Cyberpunk 2077 nasıl bir performans alabilir tahminen?

Biliyorum, oyun daha optimize edilmedi ama bildigimiz kadarıyla 48 dakikalık gameplayde 1080p GTX 1080Ti ile maximum ayarlarda 30 FPS değeri civarı aldığını biliyoruz. Sizce oyun tam olarak çıktığı zaman sistem gereksinimleri nasıl olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Twitch'ten yapılan yayın 60 FPS'ti, 1080p low-medium ayarlarda 60 FPS oynatacağını düşünüyorum. Kaldı ki oyunun optimizasyon ve sıkıştırma sürecinin ne kadar olduğunu bilmiyoruz.
1080p'de 1080 Ti ile ultra ayarlarda 30 FPS mi aldı?
Düzeltilmezse galiba PUBG'ye şükredicez Cyberpunk'a bakarak iyiki bu kadar kötü optimize etmedin oyunu diye.

Twitch'ten yapılan yayın 60 FPS'ti, 1080p low-medium ayarlarda 60 FPS oynatacağını düşünüyorum. Kaldı ki oyunun optimizasyon ve sıkıştırma sürecinin ne kadar olduğunu bilmiyoruz.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı