Çözüldü Cyberpunk 2077 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

yigitgencayy

Femtopat
Daha fazla  
Cyberpunk 2077 Steam üzerinden aldım birçok kişide olduğu gibi kütüphaneden oyunu oyna dediğimde açılmıyor. Forumda gördüğüm her şeyi denedim neredeyse. Oyunu dosya konumundan açınca açılıyor fakat ilerlemeler Steam üzerinde kayıt olmuyor.
Process Monitor: Logfile

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Konu sahibi vcruntime140.dll dosyasını silerken yanlışlıkla vcruntime140_1.dll dosyasını da silmiş, paketlerle geri getiremediğimiz için kendi sistemimdeki dosyayı attım ve oyun açıldı. :)
Eki Görüntüle 774409

Şuradan izin vermediği için tam olarak yükleyememiş. Yükledi daha sonra oyunu açmaya çalıştık açılmadı. Klasör isminden dolayı, Steam kütüphanesi "Yeni Klasör" adlı bir klasörün içindeydi, onu düzelttik. Red Launcher açıldı, üye olacak ona daha sonra oyunun açılıp açılmadığını konuda belirtecek. :)

Sorun şu adımlarla çözülmüştür.
Şöyle yapalım o halde; denetim masasında, program ekle/kaldır kısmında gördüğünüz bütün 2013, 2015-2019 ve 2017 Visual C++ sürümlerini kaldırın. Ardından bunları tekrar, eksiksiz olarak kurun bakalım. Belli ki eksik kurulan paketler var.

@yigitgencayy

Şöyle yapalım o halde; denetim masasında, program ekle/kaldır kısmında gördüğünüz bütün 2013, 2015-2019 ve 2017 Visual C++ sürümlerini kaldırın. Ardından bunları tekrar, eksiksiz olarak kurun bakalım. Belli ki eksik kurulan paketler var.

@yigitgencayy
Bu arada teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

@yigitgencayy
birde sildiğimiz bir 2015-2019 vardı o linklerde yok karışıklık yok değilmi.

Hala eksik...

Denetim masasında, program ekle/kaldır kısmından son durumun ekran görüntüsünü atabilir misiniz?

Ayrıca, kurulumlar esnasında herhangi bir hata alıyor musunuz?

Bazıları eksik kurulmuş.

2015 yazanı silin, (en alttaki) ardından bunları kurun:

Geri
Yukarı