Cyberpunk 2077 alınır mı?

Ben 2 gün önce satın aldım. O kadar çok sorun ile karşılaştım ki ilk 1 saatte iade etmeyi düşünüyorum.

Hangi sorunlar mesela? 1.23 yamasında bile ikinci kez başladığımda 1-2 tane sorun ancak gördüm. Şu anda 1.31 yaması var hiç sorun görmüyorum neredeyse. Sana hangileri denk geldi?

Alınır.
Screenshot_4.png

Hangi sorunlar mesela? 1.23 yamasında bile ikinci kez başladığımda 1-2 tane sorun ancak gördüm. Şu anda 1.31 yaması var hiç sorun görmüyorum neredeyse. Sana hangileri denk geldi?
En fazla grafik ve animasyon hatalarıyla karşılaştım. Performans düşüşleri ve arada bir oyunun yapay zeka sorunlarıyla karşılaştım. Oyunu 2 saat daha oynadım genel anlamda performans, grafik ve animasyon hataları çok canımı sıktı.

En fazla grafik ve animasyon hatalarıyla karşılaştım. Performans düşüşleri ve arada bir oyunun yapay zeka sorunlarıyla karşılaştım. Oyunu 2 saat daha oynadım genel anlamda performans, grafik ve animasyon hataları çok canımı sıktı.

Grafik hataları derken? Yazılar, billboardlar okunmuyor veya düşük çözünürlükteyse o kurulum hatasıdır, oyunu baştan yüklersin. Performans düşüşü için ayarlardan kalabalık yoğunluğunu ortaya çek, ayarlardan da eğer ekran alanı yansıma kalitesi ultra ise yüksek yap yeterli. Benim 4 çekirdekli 3300X yağ gibi akıyor, performans olarak hiç sorun yaşamadım diyebilirim.

Geri
Yukarı