Cyberpunk 2077 alınır mı?

ONUR_1

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, biliyorsunuz ki Epic Games de yıl başına özel %33'lük indirim kuponu verdi. Normal fiyatı 799 TL olan oyun, kupon sayesinde 535 TL'ye düşüyor sizce almalı mıyım? Daha sonradan bu fiyatın altına düşer mi? Bir de oyunu daha önce hiç oynamadım ve oynayanı da görmedim. Oynayanlarınız var ise acaba sarıyor mu? Oyun mantığı nasıl? Ayrıca oyunu oynayacak arkadaşım yok, tek başımıza zevk alabilir miyiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Oyunda eşli oynama imkanı yok, tek oynayacaksınız her türlü.
  • Ana hikayesi çok güzel, DLC ise ana hikayeden de güzel.
  • Eğer aksiyon FPS türünü seviyorsanız her türlü alınır. RPG öğeleri de mevcut ama oyun daha çok aksiyon odaklı.
  • Bu fiyata kesinlikle alınır.

Hocam mükemmel bir oyun gerçekten. Hikayesi bence çok sürükleyici. Geçenlerde de DLC'yi bitirdim. Başka bir oyuna hikaye olarak çıkartsalar ve azıcık uzatsalar bence tam oturur. Öyle bir DLC yani. Alın oynayın. Bu arada oyun "multiplayer" değil. Yani başkalarıyla oynamayamazsınız.

Merhabalar, biliyorsunuz ki Epic Games de yıl başına özel %33'lük indirim kuponu verdi. Normal fiyatı 799 TL olan oyun, kupon sayesinde 535 TL'ye düşüyor sizce almalı mıyım? Daha sonradan bu fiyatın altına düşer mi? Bir de oyunu daha önce hiç oynamadım ve oynayanı da görmedim. Oynayanlarınız var ise acaba sarıyor mu? Oyun mantığı nasıl? Ayrıca oyunu oynayacak arkadaşım yok, tek başımıza zevk alabilir miyiz?
1 hafta bekle belki indirim gelebilir bu hafta. 10 Ocak'a kadar kupon sürecek beklerdim ben o zamana kadar.

Hocam indirim geldi 491 liraya hem dlc hem ana oyun almadiysan kacirmayin

Yeni konular

Geri
Yukarı