Cyberpunk 2077 alınır mı?

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Epic Games indirimlerinden kupon ile birlikte alacağım, sizce alınır mı? Buglar hala çok can sıkıcı düzeyde mi? Çıktığından bu zamana epey bir güncelleme aldı diye biliyorum. PC'de RTX 2060 ile birlikte oynayacağım. Eğer hala optimizasyon ve bug sıkıntısı var ise alternatif olarak Horizon Zero Dawn tercih edeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buglar var, bazıları can sıkabilir. Optimizasyon problemi de hala devam ediyor diye biliyorum. Hikayeyi bitirince oynamaya devam edersen yine de düşünülebilir ama sadece hikaye için oynayacaksan bence gerek yok. Başka bir oyun al ve Cyberpunk'ı Youtubedan bitir 😄

Buğ sıkıntıları bayağı bir azaldı diyebilirim ama optimizasyon daha tam düzelmedi onu rahatlıkla diyebilirim bir de 2022 de büyük bir güncelleme alacak yani alabilirsin ama bu yine de bizi kandırdıkları gerçeğini değistirmiyor maalesef aksiyon RPG seviyorsan alabilirsin.

Epic Games indirimlerinden kupon ile birlikte alacağım, sizce alınır mı? Buglar hala çok can sıkıcı düzeyde mi? Çıktığından bu zamana epey bir güncelleme aldı diye biliyorum. PC'de RTX 2060 ile birlikte oynayacağım. Eğer hala optimizasyon ve bug sıkıntısı var ise alternatif olarak Horizon Zero Dawn tercih edeceğim.

Oyunu dün aldım. 5-6 saat kadar deneyimledim 2 bugla karşılaştım 1'inde eski Save dönmek zorunda kaldım diğerinde sadece alt yazılar bozuldu. Bana kalırsa en büyük sorun araç sürerken FPS düşmesi bence alın en kötü 25 şubatta gelecek yamayı beklersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı