Cyberpunk 2077 alınır mı?

Farklı sistemlerde farklı kullanıcılar benzer sorunları yaşıyor. Sistemde sorun olsa diğer oyunlarda da performans düşüklüğü olur. 20 tane düzgün çalışan oyuna karşın Cyberpunk 2077 gibi optimizasyonu kötü bir oyun sorunlu çalışıyorsa sorunun cevabı kaynağı bellidir. Kaldıki bu oyun ilk çıktığında hiçbir sistemde doğru düzgün oynanmıyordu bile. Yamalaya yamalaya anca bu kadar yaptılar. Ama yine bile düzelmedi tam olarak. Performans dışında saçma sapan oyunla ilgili buglara girmiyorum bile.

İlk çıkış dediğin 2 sene öncesi, ben şu anda Youtube testlerine baktığımda bir sorun göremiyorum. Keza benim oyun deneyimim de farklı değil. Benim sistemde 20 oyun düzgün çalışıyorsa bu da düzgün çalışıyor. RDR2, AC Valhalla, Metro Exodus, GoW, CP77, RE8, Witcher 3 aklına gelen tüm AAA oyunlar.

Şu anda 1.0 sürümünü indirmek mümkün olmadığından eğer çok eski donanıma sahip değilsen bir performans sorunu yaşamazsın.

Bende de bir sürü oyun sorunsuz çalışıyor. benchmark programlarıda sorunsuz ama cyberpunk 2077 düzgün çalışmıyor. Ayrıca sorun RT'den kaynaklıda değil. Kapatıncada sorun var. Benzer sorun Wolfenstein Youngblood'ta da olmuştu. Bazı sistemlerde oyun sürekli çöküyordu. Ve öyle kaldı düzeltilemedi hiçbir zaman. Ama onda RT kapatınca yapmıyordu sorunu neyseki. Cyberpunk'ta RT kapalı açık farketmiyor.

Bende de bir sürü oyun sorunsuz çalışıyor. benchmark programlarıda sorunsuz ama cyberpunk 2077 düzgün çalışmıyor. Ayrıca sorun RT'den kaynaklıda değil. Kapatıncada sorun var. Benzer sorun Wolfenstein Youngblood'ta da olmuştu. Bazı sistemlerde oyun sürekli çöküyordu. Ve öyle kaldı düzeltilemedi hiçbir zaman. Ama onda RT kapatınca yapmıyordu sorunu neyseki. Cyberpunk'ta RT kapalı açık farketmiyor.
Hem amd hem nvidia sistemde oyunu sorunsuz oynuyorum.

Steam'de indirimde şu an, sizce alınır mı? Oyunda çok buglar vardı diye biliyorum. Düzelttiler mi?

Hocam kesinlikle alınır. 150 saat civarı oynadım. Netflix'teki animesini izlemediyseniz öneririm. Anime izleyen biri olmamama rağmen gayet hoşuma gitti.

Öyle de bundan daha iyi oyunların daha ucuza satıldığı bir gerçeği de var.
Kesin rdr diyecek

RDR2? Hani kıyasalanamazlar bile kalite olarak. İki oyuna da sahibim. CP77'yi RDR2'den çok daha fazla oynamış biri olarak bile söyleyebiliyorum bunu.
Aha demiş

Dünyadaki tek oyun zaten. 500 saat oynamalıyım

Adamın profil fotosunda Arthur var. Gelene gecene şunu almalı mıyım diye sorana hayır rdr al demekten vazgeçin artık, antipatik oluyor 😁

Oynayın oynattırın. Bu oyunun türünü seviyorsanız 3 kere bitirme garantili. Kuryecilik yapıyorum oyun yüzünden eve erken gidiyorum. 200 TL gelen elektrik faturası 570Tl geldi, evden atacaklar. Pişman olursanız bulun beni.

Oynayın oynattırın. Bu oyunun türünü seviyorsanız 3 kere bitirme garantili. Kuryecilik yapıyorum oyun yüzünden eve erken gidiyorum. 200 TL gelen elektrik faturası 570Tl geldi, evden atacaklar. Pişman olursanız bulun beni.
Hocam alıyorum oyunu indirimde, sevmezsem paramı verirmisin?

Yeni konular

Geri
Yukarı