Cyberpunk 2077 alınır mı?

Paul Walker

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Kupon ve Nays ile beraber 210TL oluyor. Ekran kartım 1050 Ti işlemci i5 9400F ve 16 GB RAM'e sahibim alınır mı? Daha önce göçebe hikayesini oynamıştım crack olarak.

İstersen GeForce NOW'dan oynayabilirsin. Yabancı sunucuda RTX 2080 ile bir saatlik Free trial oluyordu diye hatırlıyorum. Forumda konusunu açarak yabancı sunuculara nasıl bağlanabileceğini sorabilirsiniz, şimdi konunun akışı bozulmasın.

İstersen GeForce NOW'dan oynayabilirsin. Yabancı sunucuda RTX 2080 ile bir saatlik Free trial oluyordu diye hatırlıyorum. Forumda konusunu açarak yabancı sunuculara nasıl bağlanabileceğini sorabilirsiniz, şimdi konunun akışı bozulmasın.

Hocam şimdi oyunun videosuna baktım 1080 Low da 37 FPS civarı veriyor. GeForce NOW'la uğraşmak da istemiyorum.

@Paul Walker 37 FPS şahsen benim için akıcı değil. Bence GeForce NOW fırsatını değerlendirin derim. Para vermeden yabancı sunucuda oynayabilirsiniz RTX 2080 ile ve sunucusu daha iyi. Türkiye sunucusuyla uğraşmayın derim çünkü Türkiye sunucusunda bazı oyunlara GTX 1060 veriyor.

Geri
Yukarı