Cyberpunk 2077 ana görev gelmiyor

mertcan.dmn81

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Cyberpunk'ta en son hanako'nun törenini bastık sonra motele gittik yabancıyla falan konuştum ondan sonra bir şey olmadı. YouTube'dan baktım başka bir yerde uyanıyorlar ama ben uyanmadım ve hiç ana görev yok, ne yapacağım? Yapacak yan görev kalmadı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
herkese buradaki olay olmuş ama bana olmadı

Son düzenleme:
Oyunu bitirdim. Ancak o kısmı tam hatırlamıyorum. Emin olmamakla birlikte ana görev kısmında Takemura'nın aramasını bekle yazıyor olmalı. J'ye bastığınız zaman görevler kısmında ana hikaye görevi olarak ne yazıyor? İllaha bir şey olmalı.

Görev ekranının fotoğrafını atar mısın?
buyrun bende V yere düşüyor sonra çelik merdivenlerden tırmanıp johhnyle konuşuyor ondan sonra yapabilceğim bütün yan görevleri yaptım ama olmuyor ( herhalde pacificaya gitmemiz lazımmış=
isteseniz ufak bi video kayıt da alabilirim
bir de şey var Map tann pelen görevini direk kodla geçtim çünkü buglanıyorudu

benim oyun galiba bozuk herkes devam etmiş ama ben edemedim map tann pelen görevinde kasap yok diye kod kullanmıştım hatta kod bu

journalManager = Game.GetJournalManager()
trackedEntry = journalManager:GetTrackedEntry()
questEntry = journalManager:GetParentEntry(journalManager:GetParentEntry(trackedEntry))
questEntryHash = journalManager:GetEntryHash(questEntry)
journalManager:ChangeEntryStateByHash(questEntryHash, 3, 2)
ondan sonra böyle mi oldu acaba

Dosya Ekleri

• resim_2021-11-18_221522.png
    resim_2021-11-18_221522.png
    1,9 MB · Görüntüleme: 106
Son düzenleme:
buyrun bende V yere düşüyor sonra çelik merdivenlerden tırmanıp johhnyle konuşuyor ondan sonra yapabilceğim bütün yan görevleri yaptım ama olmuyor ( herhalde pacificaya gitmemiz lazımmış=

isteseniz ufak bi video kayıt da alabilirim

bir de şey var Map tann pelen görevini direk kodla geçtim çünkü buglanıyorudu

benim oyun galiba bozuk herkes devam etmiş ama ben edemedim map tann pelen görevinde kasap yok diye kod kullanmıştım hatta kod bu

journalManager = Game.GetJournalManager()
trackedEntry = journalManager:GetTrackedEntry()
questEntry = journalManager:GetParentEntry(journalManager:GetParentEntry(trackedEntry))
questEntryHash = journalManager:GetEntryHash(questEntry)
journalManager:ChangeEntryStateByHash(questEntryHash, 3, 2)
ondan sonra böyle mi oldu acaba
Saveini CDPR'a at sorununu açıkla fixleyip geri yollarlar. Ayrıca 2022'de gelecek büyük güncelleme ile herkesinkini fixleyecekler tüm bugların datasını topluyorlar şu an.

Saveini CDPR'a at sorununu açıkla fixleyip geri yollarlar. Ayrıca 2022'de gelecek büyük güncelleme ile herkesinkini fixleyecekler tüm bugların datasını topluyorlar şu an.
Yardımınız için teşekkür ederim bu save buraya kadarmış acaba internetten save dosyası bulsam oynadığım bölüme kadar oradan devam edebilir miyim

Yeni konular

Geri
Yukarı