Çözüldü Cyberpunk 2077 ana görev gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Losephus

Centipat
Daha fazla  
Hanako motelde buluştu benimle mesaj verdi görev bitti ama Nocturne OP55N1 görevi başlamadı, ben herhalde 1 2 gün sonra ararlar diye bütün yan görevleri yaptım ama hiçbir şey gelmedi. 40 saatim var boşa gitmez umarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Serbest bırakıyor orada zaten görev yerinin fotoğrafını atar mısınız?
Buyurun hocam

Sorunu buldum aslında bende sıkıntı, oyunun başından beri Phantom liberty görevi şapele git göreviydi bende spoiler yememek için hiçbir zaman uğramadım ama sanırım 2,1 güncellemesinden sonra hanakonun görevi sonu değişmiş (ya da ben yapmadığım için olmadı)şimdi o görevi yapıyorum normal hikaye ilerliyor tamamen DLC'den olan bir kafa karışılığı kusura bakmayın tekrardan.
Hanako motelde buluştu benimle mesaj verdi görev bitti ama Nocturne OP55N1 görevi başlamadı, ben herhalde 1 2 gün sonra ararlar diye bütün yan görevleri yaptım ama hiçbir şey gelmedi. 40 saatim var boşa gitmez umarım.

Hanakoyla işiniz bittikten sonra Johnny ile konuşmanız lazım. Asansörün orda bulutların oraya gidip dolanır misiniz?

Hanakoyla işiniz bittikten sonra Johnny ile konuşmanız lazım. Asansörün orda bulutların oraya gidip dolanır misiniz?
Yöntem 2: Çölde Sunset Motelde 102 no lu daireye gidin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam zaten o diyaloğu gördüm ama sorun sunset otelde bizim karakter bayılıyo ardından zar zor yukarı çıkıp Johnny Le konuşuyor normalde konuşma sonunda Pasifik'e gitmemiz lazım sanırım ama orda bitiyo hiç bişey olmuyor, tekrardan aynı odaya girdim ama işe yaramadı

Hocam zaten o diyaloğu gördüm ama sorun sunset otelde bizim karakter bayılıyo ardından zar zor yukarı çıkıp Johnny Le konuşuyor normalde konuşma sonunda Pasifik'e gitmemiz lazım sanırım ama orda bitiyo hiç bişey olmuyor, tekrardan aynı odaya girdim ama işe yaramadı
Konuştunuz yani öylemi ?

Hocam CD project red e save mi gönderdim sorun için, sıfırdan temiz bir tekrar kurulum yapın diye mail attılar, bende sildim aşağı yukarı 3saate yüklenir o zaman atarım resmini, ama düzelteceyini düşünmüyorum bot mesajıydı kesin.

Hocam CD project red e save mi gönderdim sorun için, sıfırdan temiz bir tekrar kurulum yapın diye mail attılar, bende sildim aşağı yukarı 3saate yüklenir o zaman atarım resmini, ama düzelteceyini düşünmüyorum bot mesajıydı kesin.
Bot mesajı hocam birazdan bir çözüm daha önereceğim.

Serbest bırakıyor orada zaten görev yerinin fotoğrafını atar mısınız?
Buyurun hocam

Sorunu buldum aslında bende sıkıntı, oyunun başından beri Phantom liberty görevi şapele git göreviydi bende spoiler yememek için hiçbir zaman uğramadım ama sanırım 2,1 güncellemesinden sonra hanakonun görevi sonu değişmiş (ya da ben yapmadığım için olmadı)şimdi o görevi yapıyorum normal hikaye ilerliyor tamamen DLC'den olan bir kafa karışılığı kusura bakmayın tekrardan.

Dosya Ekleri

• Cyberpunk 2077 Screenshot 2024.01.19 - 22.56.36.32.png
    Cyberpunk 2077 Screenshot 2024.01.19 - 22.56.36.32.png
    3,2 MB · Görüntüleme: 9
  • Cyberpunk 2077 Screenshot 2024.01.19 - 22.56.50.78.png
    Cyberpunk 2077 Screenshot 2024.01.19 - 22.56.50.78.png
    3 MB · Görüntüleme: 18
  • Cyberpunk 2077 Screenshot 2024.01.19 - 22.56.07.28.png
    Cyberpunk 2077 Screenshot 2024.01.19 - 22.56.07.28.png
    3,6 MB · Görüntüleme: 12
  • Cyberpunk 2077 Screenshot 2024.01.19 - 22.56.32.95.png
    Cyberpunk 2077 Screenshot 2024.01.19 - 22.56.32.95.png