Cyberpunk 2077 bekliyor musunuz?

dansemacabre

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Yükseklisans
Benim gibi gameplay videosunu 15-20 kere izleyenler var mı? 3 yıldır bekliyorum kendisini. Sizin oyun hakkında şu anki düşünceleriniz neler? Gözünüze çarpan bir detay, beğendiğiniz veya beğenmediğiniz kısımlar hangileri?

+ Sahne geçişlerinde yükleme ekranı yok. Firmaların uzun zamandır vadettiği yaşayan dünyayı görebiliriz.
+ Şehir dizaynı videodan gördüğüm kadarıyla oldukça dar fakat bir o kadar da güzel.
+ İllegal siber parça alım satımları
+ Diyalog ekranları
+ Ring dövüşleri, eğlence salonları, defileler, bürokrasi ve politika entrikaları.

- Oyun oynarken görev tagları ve bilgilendirme mesajları çok fazla göze batıyor ama eminim düzeltecekler.

- olarak gördüğüm en önemli şey FPS olması. Tamam herkes bundan şikayetçi klişe gibi oldu ama gerçekten tamamen FPS olması bana saçmalık gibi geldi. Dar alanlarda otomatik FPS moduna geçip şehrin içerisinde TPS açısından oynayabilirdik. Karakter oluşturma ekranı çok ayrıntılı olacak diyorlar FPS diyorlar sonra. Millet şikayet edince, merak etmeyin karakterinizi bol bol göreceksiniz diyorlar. Sonra bir Gameplay videosu hooop araya sinematik girince bile FPS açısındayız.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
3 yıl mı? 2012 fragmanından beri bekliyorum. Sırf Cyberpunk gelecek diye sistemi sıfırdan güncellemeyi bekletiyorum ben be! :)

Şunu da bırakayım buraya, şarkı tanıdık gelecektir

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı