Sürprizbozan Cyberpunk 2077 finalinde ne oluyor?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

midplus

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun sonunda patron oldum ve uzaya çıktım. Elimde de silah vardı tam anlamadım intihar mı ettim? Ben yoksa o uzay üssüne saldırı mı yapıyorum? Eğer saldırı ise gelecek olan DLC orayı anlatacak sanırım kafam aşırı karıştı.

Son düzenleme:
arkadaşlar oyun sonunda patron oldum ve uzaya çıktım. Elimde de silah vardı tam anlamadım intihar mı ettim? Ben yoksa o uzay üssüne saldırı mı yapıyorum? Eğer saldırı ile DLC gelecek orayı anlatacak sanırım kafam aşırı karıştı.

Oyunda böyle son mu vardı ya?

Şundan bahsediyorsunuz sanırsam. Alla alla ben niye daha önce görmemişim bunu. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sonu neden bilmiyorum? :D

Acaba zihninizi onlara mı teslim ettiniz? Yani sizi uyuttular mı? Son sahnenin fotoğrafı var mı?
Arkadaşın bahsettiği sonu ben de oynadım. Afterlife'ın kralı gibi bir şey oluyoruz ve son büyük bir iş için uzaya gidiyoruz, tek deneme şansımız var fakat başarıp başarmadığımız hakkında bir görsel görmeden bitiyor oyun.

Şundan bahsediyorsunuz sanırsam. Alla alla ben niye daha önce görmemişim bunu. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Son seçimlerde yapılan bütün sonları gördüm ama bunu ilk defa görüyorum ilginç. Acaba oyuna sonradan mı eklendi yoksa oyun ilk çıktığından beri var mıydı böyle bir son?

Son seçimlerde yapılan bütün sonları gördüm ama bunu ilk defa görüyorum ilginç. Acaba oyuna sonradan mı eklendi yoksa oyun ilk çıktığından beri var mıydı böyle bir son?
Az önce araştırma yaptım 2020'de bu konu hakkında konuşanlar varmış.

Bu sonu neden bilmiyorum? :D

Acaba zihninizi onlara mı teslim ettiniz? Yani sizi uyuttular mı? Son sahnenin fotoğrafı var mı?

Bir şey soracağım ben Jackie'nin bedenine ne oldu bilmiyorum onu görerek nasıl bitirebilirim? Arasaka almıştı en son.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı