Rehber Cyberpunk 2077 Flying Cars Mod Kurulumu [REDmod]

Modları eksiksiz kurduğunuza emin misiniz? Bende oyun şu an sorunsuz çalışıyor.
Diğer modlarda sorun yok, ancak bu modu kurunca gümlüyor. Kurulu modlar:
Screenshot_3.png

Evet kaldırdım, modun ana dosya olduğunu biliyorum ancak diğer türlü e ye basınca oyun çöküyor. Şu an modu kullanmıyorum.
Peki oyunu 1.6 versiyonu öncesi, manuel mod kurarak oynuyor muydunuz? Önceden oynanıp modları silerken yanlışlıkla belki oyun dosyalarını silmiş olabilirsiniz. Dosya doğrulama yaptıktan sonra denediniz mi?

Peki oyunu 1.6 versiyonu öncesi, manuel mod kurarak oynuyor muydunuz? Önceden oynanıp modları silerken yanlışlıkla belki oyun dosyalarını silmiş olabilirsiniz. Dosya doğrulama yaptıktan sonra denediniz mi?
Evet bu iki modu kullanıyordum, modları vortex üzerinden kaldırıp, oyunu güncelleyip, dosya doğrulaması yapıp tekrar mod kurdum. Uçma modu ilk başta çalışmıştı ancak oyuna daha sonra girdiğimde çalışmadı.
Screenshot_4.png

Evet bu iki modu kullanıyordum, mdoları vortex üzerinden kaldırıp oyunu güncelleyip dosya doğrulaması yapıp tekrar mod kurdum. uçma modu ilk başta çalışmıştı ancak oyuna daha osnra girdiğimde çalışmadı.
Eki Görüntüle 1531142
Sadece bu modun dosyalarını aktif edip, diğer modları deaktif ederek deneyebilir misiniz? Belki sizde yüklü olan bir mod ile çakıştığı için crash veriyor olabilir.

Sadece bu modun dosyalarını aktif edip, diğer modları deaktif ederek deneyebilir misiniz? Belki sizde yüklü olan bir mod ile çakıştığı için crash veriyor olabilir.

Şimdi modu tekrar kurunca oldu, diğer modlar da çalışıyor. Neden kaynaklandığı mechul :D

Dosya Ekleri

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    3,2 MB · Görüntüleme: 59

Yeni konular

Geri
Yukarı