Cyberpunk 2077 GeForce NOW ile oynamak için alınır mı?

Daha fazla  
Meslek
NCR Trooper
Merhaba. Bildiğiniz gibi Cyberpunk 2077 şu an indirimle 124 TL'ye düşüyor ve kur güncellemesi ile fiyatının fırlamasından korkuyorum. O yüzden fırsat varken almak istedim. Fakat benim bilgisayarım Cyberpunk'ı açacak düzeyde değil. O yüzden GeForce NOW kullanarak oynamayı düşünüyorum. 700-800Mbps internetim var ve Avrupa sunucularında 5-10 dakika sıra bekleyerek girebiliyorum. Bu sayede GFN üzerinden uzun süre sıkıntı çekmeden BeamNG Drive oynadım. Fakat Cyberpunk 2077 bir FPS oyunu olduğu için rahatsız olur muyum bilmiyorum. Sizce GFN'de oynamak için alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Avrupa sunucularında oynuyorsanız evet alınır. Saat 16:35'den beri Game+ sunucusunda sıra bekliyorum, artık oyunu oynamaktan vazgeçtim inat uğruna sıranın bitmesini istiyorum. Ortalama saatte 1 kişi geçiyor.

1669578807955.png

Avrupa sunucularında oynuyorsanız evet alınır. Saat 16:35'den beri Game+ sunucusunda sıra bekliyorum, artık oyunu oynamaktan vazgeçtim inat uğruna sıranın bitmesini istiyorum. Ortalama saatte 1 kişi geçiyor.

Eki Görüntüle 1586786
Hocam internetiniz yeterliyse VPN ile Avrupa sunucularına bağlanın. 30 dakika oynamak için o kadar beklemek çok saçma.

Hocam internetiniz yeterliyse VPN ile Avrupa sunucularına bağlanın. 30 dakika oynamak için o kadar beklemek çok saçma.
Normalde öyle yapıyorum zaten, denemek için Türkiye sunucusuna bağlanayım dedim.

Geri
Yukarı