Cyberpunk 2077 gizli son açılmıyor

Berkay4154

Kilopat
Merhaba, arkadaşlar farklı sonları görmek için oyunu iki kez bitirdim ancak gizli son diye bilinen arzu ettiğim sonu bir türlü açamadım. Genel olarak johnny ile bağı güçlendirmek gerekiyormuş ancak yüzde çok önemli değil diye belirtmişler ben %60'dayken denedim üç kere maalesef sonuç alamadım. Acaba bug mu oluştu? Yoksa eksik bir şey mi var? (oyunu ona göre sileceğim )

merhaba, arkadaşlar farklı sonları görmek için oyunu iki kez bitirdim ancak gizli son diye bilinen arzu ettiğim sonu bir türlü açamadım. Genel olarak johnny ile bağı güçlendirmek gerekiyormuş ancak yüzde çok önemli değil diye belirtmişler ben %60'dayken denedim üç kere maalesef sonuç alamadım. Acaba bug mu oluştu? Yoksa eksik bir şey mi var? (oyunu ona göre sileceğim )

Johnny'le bağını hep iyi tutman lazım ve püf noktalarını yapman lazım yoksa olmuyor. Rehberleri var internette.

Son düzenleyen: Moderatör:
Johnny'le bağını hep iyi tutman lazım ve püf noktalarını yapman lazım yoksa olmuyor. Rehberleri var internette.
Evet baktım da belirttiğim gibi %60'da hatta sırf o yüzden
mezarına gittiğimiz de "hayatımı kurtaran adam" ve Rogue sinemaya götürme seçeneklerini tercih ettim
ama yine de olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı