Rehber Cyberpunk 2077 gizli son İhtişam nasıl açılır?

Bilmiyorsanız oyunda ihtişam yolu isimli çok epik bir gizli son bulunuyor. Bu sonu almak isteyenler rehberimdekileri yapmanız yeterli.

Bu sonu açabilmek için birkaç yan görev yapmanız gerekiyor ve johnny ile arkadaşlık bağınızın %70 olması gerek. Menüden kontrol edebilirsiniz. Bir de bu görevleri hanako ile Embers'da buluşmadan önce tamamlamalısınız.

Öncellikle tamamlamanız gereken yan görevler bunlar.

"Tenya."
"Ben de varım."
"Zehir zemberek sevmek."

Bu görevleri yaptığınızda johnny ile arkadaşlık ilişkiniz %70 olacaktır. Ama ben de varım görevinde sırasıyla bu diyalog seçeneklerini seçmelisiniz.

Johnny size onun hakkında ne düşündüğünüzü sorduğunda bu cevabı verin.

"Hayatımı kurtaran adam."

Johnny bana bir şans daha vermen için geç değil dediğinde bu cevabı verin.

"Benden ne istiyorsun?"

Ne istediğini söylediğinde bu cevabı verin.

"Tamam. Ama ikinci şanslar biter, bu da seninin için sonuncusu."

Arkadaşlarını yüzüstü bıraktığını anlatıyor ama sizi bırakmayacağını söylüyor.
Cümlesini devam ettirmesini sağlayın bu cevabı seçin.

"Arkadaşlarını yüzüstü bıraktığını söyledin..."

Daha sonra muhabbet Rogue'u sinemaya götürmeye gelecek bu cevabı seçin.

"Tamam. Rogue'u ararım."

Artık johnny ile kankasınız.

Final'e geldiğinizde sırasıyla seçmeniz gereken cevaplar.

"Gidip Rogue ile bu işi halledin."

"Johnny bir dakikaya ihtiyacım var." seçeneğinde 5dk bekleyin.
Daha sonra johnny konuşup farklı bir seçenek önerecek. Efsane olma seçeneği, kimseye haber vermeden ikinizin Arasaka'yı basacağınız seçenek.

Night City efsanesi, arasakaya sağlam bir yumruk vurmuş olan Johnny Silverhand ve en büyük hayali bir night City efsanesi olmak olan v Arasaka'ya bir yumruk daha atmaya gidiyor.

İşte ihtişam yoluna bu şekilde ulaşabilirsiniz. :p iyi eğlenceler.
Eki Görüntüle 979504

Belki 10 kere bitirmişimdir hala favorim :D
Oyunu hiç oynamadım ama oyun nasıl bir oyun GTA türümü yoksa serbest gezip sadece görev mi?
Gta sıkıyor bu sıkmıyor sanırım farkı bu. Ütopik mekanlar var ayrıca.

Bilmiyorsanız oyunda İhtişam yolu isimli çok epik bir gizli son bulunuyor. Bu sonu almak isteyenler rehberimdekileri yapmanız yeterli.

Bu sonu açabilmek için birkaç yan görev yapmanız gerekiyor ve Johnny ile arkadaşlık bağınızın %70 olması gerek. Menüden kontrol edebilirsiniz. Birde bu görevleri Hanako ile Embers'da buluşmadan önce tamamlamalısınız.

"Tenya."
"Ben De Varım."
"Zehir Zemberek Sevmek."

Bu görevleri yaptığınızda Johnny ile arkadaşlık ilişkiniz %70 olacaktır. Ama Ben De Varım görevinde sırasıyla bu diyalog seçeneklerini seçmelisiniz.

"Benden ne istiyorsun?"

"Tamam. Ama ikinci şanslar biter, buda seninin için sonuncusu."

"Tamam. Rogue'u ararım."

Artık Johnny ile kankasınız.

"Johnny bir dakikaya ihtiyacım var." Seçeneğinde 5DK bekleyin.
Daha sonra Johnny konuşup farklı bir seçenek önerecek. Efsane olma seçeneği, kimseye haber vermeden ikinizin Arasaka'yı basacağınız seçenek.

Night City efsanesi, Arasakaya sağlam bir yumruk vurmuş olan Johnny Silverhand ve en büyük hayali bir Night City efsanesi olmak olan V Arasaka'ya bir yumruk daha atmaya gidiyor.

İşte İhtişam Yoluna bu şekilde ulaşabilirsiniz. :p İyi Eğlenceler.
Eki Görüntüle 979504
Hocam emeğin için teşekkürler. Oyunu bitirdim ama Johnny ile aramızı çok iyi tutamamışız %60 da kalmışız. Gizli sonu oynamak istiyorum. %70 için de baştan oynamak bayağı zaman alır. Oyunun save dosyalarını yükleyip paylaşman mümkün mü ?

Hocam emeğin için teşekkürler. Oyunu bitirdim ama Johnny ile aramızı çok iyi tutamamışız %60 da kalmışız. Gizli sonu oynamak istiyorum. %70 için de baştan oynamak bayağı zaman alır. Oyunun save dosyalarını yükleyip paylaşman mümkün mü ?
İnternete Cyberpunk %100 save yazıp indir direkt. Zaten oyun bitmediği için son görevi istediğin kadar yapabiliyon. Son görev fazlasıyla zor hile kullan yoksa öldüğünde baştan başlıyon.

Onu denedim hocam yüzde 70 üstü bulamadım. Ama gerek de kalmadı, Ben de Varım görevinin kaydı varmış oradan tekrar oynadım %70 oldu. Ordan devam ediyorum. Teşekkürler.

Bilmiyorsanız oyunda İhtişam yolu isimli çok epik bir gizli son bulunuyor. Bu sonu almak isteyenler rehberimdekileri yapmanız yeterli.

Bu sonu açabilmek için birkaç yan görev yapmanız gerekiyor ve Johnny ile arkadaşlık bağınızın %70 olması gerek. Menüden kontrol edebilirsiniz. Birde bu görevleri Hanako ile Embers'da buluşmadan önce tamamlamalısınız.

"Tenya."
"Ben De Varım."
"Zehir Zemberek Sevmek."

Bu görevleri yaptığınızda Johnny ile arkadaşlık ilişkiniz %70 olacaktır. Ama Ben De Varım görevinde sırasıyla bu diyalog seçeneklerini seçmelisiniz.

"Benden ne istiyorsun?"

"Tamam. Ama ikinci şanslar biter, buda seninin için sonuncusu."

"Tamam. Rogue'u ararım."

Artık Johnny ile kankasınız.

"Johnny bir dakikaya ihtiyacım var." Seçeneğinde 5DK bekleyin.
Daha sonra Johnny konuşup farklı bir seçenek önerecek. Efsane olma seçeneği, kimseye haber vermeden ikinizin Arasaka'yı basacağınız seçenek.

Night City efsanesi, Arasakaya sağlam bir yumruk vurmuş olan Johnny Silverhand ve en büyük hayali bir Night City efsanesi olmak olan V Arasaka'ya bir yumruk daha atmaya gidiyor.

İşte İhtişam Yoluna bu şekilde ulaşabilirsiniz. :p İyi Eğlenceler.
Eki Görüntüle 979504
1677400802086.png

Hocam, Johnny ile ilişkim %60, oyunu Panam ve Johnny'e bedeni bıraktığım şekilde bitirdim. Arasaka sonu ve gizli sonu da görmek istiyorum. Gizli son için, %60 Johnny ile olan ilişkim yetmiyor mu acaba? Bir de ps5te oynuyorum, pcdeki gibi save dosyası yüklenmiyor sanırım.
Oynamadığım son yok hepsi birbirinden harika ...

Yeni konular

Geri
Yukarı