Cyberpunk 2077 Hakkında Yeni Açıklama Yapıldı

IMG_20201214_110000.jpg

Birkaç dakika önce Cyberpunk 2077'nin resmi sosyal medya hesaplarında paylaşılan açıklamada PlayStation ve Xbox'ta oyunu alıp oynayamayanlar için 7 gün boyunca iade seçeneği olduğu açıklandı.

"Özür dileriz, her şeyi düzelteceğiz, bize bir şans daha verirseniz memnun oluruz..." diye başlayan ilk cümle aslında yazıyı özetliyor. :D

Onun haricinde güncellemelerin sıkı şekilde geleceği de belirtilmiş.

Önümüz indirim dönemi zaten. Sağlıklı şekilde oynayamadıysanız iade edebilirsiniz.

Bence bu oyunu bir önceki nesil konsollara çıkarmak yanlıştı. İlla getirilecekse sonradan birkaç yıl içerisinde geliştirilip kullanıcılara daha stabil olarak sunulabilirdi. Onun haricinde düzeltilmeyecek sorunları yok aslında.

Güncelleme: Başta eski nesil konsollara çıkacak denildi ve evet oyun bu şekilde çıktı. Burada hata CD Project'e ait ve zaten sorunluluğu üstlendiler bu konuda. Benim sinirime giden "PS4 ve Xbox One çok eski konsol böyle olur ne bekliyorsunuz?" gibi savunmalar. Koskoca oyun şirketi bunu akıl edemiyor oyuncu ediyorsa burada ciddi manada sorunlar var.

Güncelleme 2: Arkadaşlar neresi rezillik yazının sonunda adamlar iade edemiyorsanız kutulu halini veya iade konusunda sıkıntı yaşıyorsanız şu mail adresinden yardımcı oluruz bizlere ulaşın yazmışlar. Daha oyuncuyu ne kadar düşünebilirler sizce?

Eki Görüntüle 779588

Birkaç dakika önce Cyberpunk 2077'nin resmi sosyal medya hesaplarında paylaşılan açıklamada PlayStation ve Xbox'ta oyunu alıp oynayamayanlar için 7 gün boyunca iade seçeneği olduğu açıklandı.

"Özür dileriz, her şeyi düzelteceğiz, bize bir şans daha verirseniz memnun oluruz..." Diye başlayan ilk cümle aslında yazıyı özetliyor. :D.

Onun haricinde güncellemelerin sıkı şekilde geleceği de belirtilmiş.

Önümüz indirim dönemi zaten. Sağlıklı şekilde oynayamadıysanız iade edebilirsiniz. Bence bu oyunu bir önceki nesil konsollara çıkarmak yanlıştı. İlla getirilecekse sonradan birkaç yıl içerisinde geliştirilip kullanıcılara daha stabil olarak sunulabilirdi.

Geniş bir inceleme yaptım moderatör onaylarsa artık açılacak konu. Orada da bundan bahsettim. Oyun resmen baskı yüzünden tamamlanmadan çıkmış hikayeyi bitirenler varsa beni anlayacaklardır.

Sorun çıkartacaksanız niye ertelersiniz?

İlk konsollara geritmeleri hata değil çünkü oyun 7 yıl önce söylendiğinde PS4 konsollarına çıkacağı hakkında söz verildi yani bu bir hata değil çıkması gerekiyordu en başta böyle söylenmişti.

Geri
Yukarı