Cyberpunk 2077 hangi karakter ile oynayacaksınız?

Şimdi oyunu almayı düşünüyom ama oyun 200 saat üstü oynatmayacaksa almam. Yaklaşık kaç saat oynanacağı hakkında bilgi var mı?
Ana hikayenin 25-30 saat olacağını açıklamışlardı. Yan görevler falan da olacak açık dünyayı keşfetmek için de zaman harcanır fakat tam olarak ne kadar götürür bilmiyorum.

Ana hikayenin 25-30 saat olacağını açıklamışlardı. Yan görevler falan da olacak açık dünyayı keşfetmek için de zaman harcanır fakat tam olarak ne kadar götürür bilmiyorum.
Yani 30 saat hikaye, 30 saat ara görev, 40 saatte free takılsam 100 saat civarı ediyor. Bence değmez o paraya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani 30 saat hikaye 30 saat ara görev 40 saat te free takılsam 100 saat civarı ediyor bence değmez o paraya.
Değeceğini düşünüyorum. Bana göre oynanma saatinden çok tatmin etmesi ve dolu dolu bir oynanışının olması önemli. Zaten bu dediğim iki şeyin de olacağına şüphe yok. Bu yüzden bence alınır.

1. Nomad, Street Kid, Corpo.
2. Corpo, Street Kid, Nomad.
3. Street Kid, Corpo, Nomad.
Artık hikayeyi 50 kez oynayacağımı düşünürsek, bu sıralamadan sonra rastgele yaparım gibi.

Yani 30 saat hikaye 30 saat ara görev 40 saat te Free takılsam 100 saat civarı ediyor bence değmez o paraya.

Oynanış saatine mi bakıyorsunuz bir oyun alırken? Ayrıca oyunda 3 karakter var.
Oynanış saatine bakıyor iseniz, buyurun 100 saat boyunca aynı şeyi yaptığınız Ubisoft oyunlarına gidebilirsiniz.

Yani 30 saat hikaye 30 saat ara görev 40 saatte özgür takılsam, 100 saat civarı ediyor bence değmez o paraya.
İlk önce Türkçe kurallarına uygun bir şekilde yorum yaparsan sevinirim.
Konuya gelecek olursak.
30 saat bir hikaye için oldukça fazla, kaldı ki her oyuncu aynı saatte bitirmez. O paraya değmez dediğin oyun 60 Dolarken bizde hem Türkçe dil ile geliyor hem de adamlar 32 Dolar gibi komik bir fiyata satıyor. Alamayacak isen değmez diyemezsin, biz oyunu alanlar oyunun çatır çatır tadını çıkarırken sana iyi ''değmez'' demeler :)
Her yıl kopya oyun çıkaran malum firmalar bile 250 TL üstü isterken Cyberpunk gibi farklı evren sunan ve CDPR gibi bir devin oyununu 250 TL'ye almak çok koyuyor herhalde?

İlk önce Türkçe kurallarına uygun bir şekilde yorum yaparsan sevinirim.
Konuya gelecek olursak.
30 saat bir hikaye için oldukça fazla, kaldı ki her oyuncu aynı saatte bitirmez. O paraya değmez dediğin oyun 60 Dolarken bizde hem Türkçe dil ile geliyor hem de adamlar 32 Dolar gibi komik bir fiyata satıyor. Alamayacak isen değmez diyemezsin, biz oyunu alanlar oyunun çatır çatır tadını çıkarırken sana iyi ''değmez'' demeler :)
Hocam başkasının Türkçe kurallarına uymaması nedeniyle sizin suçunuz yok iken alıntıladığınız mesajdan ban yiyebilirsiniz 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı