Cyberpunk 2077'yi hangi hayat ile oynayacaksınız?

2077 yi Hangi hayat ile oynayacaksınız?

• Corpo

Oy: 36 25,7%
  • Sokak çocuğu

Oy: 74 52,9%
  • Nomad

Oy: 30 21,4%

• Oy verenlerin toplamı
    140
Teşekkürler ama övgü almaya pek alışık değilim, utanıyorum. Bir de iyi olup olmadığıma forumda 4-5 kişiye sormak lazım, epey bir küfrediyorlardır her saçmaladıklarında tepelerine bindiğim için. :D
''Homo sapien'' dediğiniz kişileri linç ettiğinizden olsa gerek hocam. Kuyruk acıları vardır 🙂

Street Kid seçeneğinin en popüler olması normal. Hem yayınlanan tüm trailer'lar, V karakterinin tasarımı, şehrin sokaklarında olmak istemek en cazip seçenek yapıyor. Nomad da bunun kırsala kayan hali gibi. Corpo bana en farklı seçenek gibi geldi bakalım, beni şimdiden kendisine çekti. Witcher 3'ü 3 kere bitirdikten sonra tüm sınıfları oynarım kesin. 😃

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hediyen için sevindim. Sistemin için düşünüyordum ben de. Yükseltme veya yeni sisteme geçme planların var mı ama ufak bir ayar çekilebilir sanıyorum. Tabii biraz uğraştırır ama minimum bütçeyle bile %800 oyun performansı artışı yapılır işlemci ve anakartı ellemeden.
Yeni sistem toplayacağım ama daha 7-8 ayı var, şu anki sistemime yükseltme yapsam bile biraz zor oynamam. Belki biraz sabredip yeni sistemi beklerim.

Teşekkürler ama övgü almaya pek alışık değilim, utanıyorum. Bir de iyi olup olmadığıma forumda 4-5 kişiye sormak lazım, epey bir küfrediyorlardır her saçmaladıklarında tepelerine bindiğim için. :D
Size küfredenlerin ihtiyacı olan birine bu tarz bir iyilik yapma olasılığı %0.3 falandır :D Kafaya takmaya değmez.

Yeni sistem toplayacağım ama daha 7-8 ayı var, şu anki sistemime yükseltme yapsam bile biraz zor oynamam. Belki biraz sabredip yeni sistemi beklerim.

Haklısın. Bu sürede AMD'den yeni giriş seviyesinde de agresif hamleler bekliyorum. 5500 XT'yi f/p olarak dezavantajlı çıkarması, 5300 XT'nin kayıplara karışması derken bu sefer hatalarından ders alabilirler. Sıfır almasan bile bu agresif hamleler mevcut giriş seviyesinin fiyatlarını ikinci elde dibe çeker. 2021 yaz/sonbahar sistem dizmek için şu andan çok daha iyi görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı