Cyberpunk 2077 hangi karakter ile oynayacaksınız?

Nomad ile başlarım çünkü şehre dışardan başlayıp keşfetmek istiyorum. Taşradan gelen şehir görmemiş çocuk hikayesi. Türk filmlerinin etkileri tabii ki üstümde. Sonra street kid. En son corpo olarak biraz daha janti bir sınıf yaparım. Jantiden kastım arabadan silaha her şeyde belirli renk ve kurallar dahilinde. Biraz sayko gibi.

Herkese merhabalar, bu oyuna aşırı hypeliyim. Şimdiden ön sipariş verdim, siz hangi sınıf ile oyuna başlayacaksınız? Ben Nomadi seçiyorum GTA V'deki Trevor ve o çöl hissiyatı var. Ben çok severim kırsal atmosferi. Siz hangi sınıfı seçeceksiniz ve neden?
YouTube'da izlediğim adam kimi seçerse.

Online hemen gelmeyecek, bunun sebebi bence insanların oyunun hikayesini oynaması için. GTA 5'de mesela hikaye oynamıyorum direkt online giriyorum. Tahminimce oyun çıktıktan 3-4 ay sonra online gelecek, bence çok daha mantıklı.
Doğru söylüyorsun. Bunu RDR2'de de yaptılar. Önce hikaye getirildi (Ben haberini duyunca aldım), sonra ise RDR Online geldi.
Online hemen gelmeyecek, bunun sebebi bence insanların oyunun hikayesini oynaması için. GTA 5'de mesela hikaye oynamıyorum direkt online giriyorum. Tahminimce oyun çıktıktan 3-4 ay sonra online gelecek, bence çok daha mantıklı.
Doğru söylüyorsun. Bunu RDR2'de de yaptılar. Önce hikaye getirildi (Ben haberini duyunca aldım), sonra ise RDR Online geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı