Cyberpunk 2077 iade edilmeli mi?

poorfredo

Hectopat
Makaleler
1
Steam üzerinden aldım. Benchmarkları görünce şok oldum. İade edilmeli mi? Steam'den almıştım aslında. Yani iki saat deneme hakkım var. Bu yayınlanan site güvenilir mi? Bu arada Metacritic puanı 91 olmuş oyunun. Optimizasyondan haberleri yok herhalde.

Steam üzerinden aldım. Benchmarkları görünce şok oldum. İade edilmeli mi? Steam'den almıştım aslında. Yani iki saat deneme hakkım var. Bu yayınlanan site güvenilir mi? Bu arada Metacritic puanı 91 olmuş oyunun. Optimizasyondan haberleri yok herhalde.
Hocam sakin olun, daha oyun preview build kullanıyor ve koruma amaçlı denuvo var. Üstüne daha game ready sürücüleri çıkmadı ve oyun daha day one patch alacak. Kesinlikle performans düzelir.

Optimizasyon konusuna bakılırsa ortada büyük bir felaket var denebilir. Açıkçası yüksek ayarlarda 5600 XT ile 60 fps üzeri alırım derken bir anda acaba orta ayarlarda kasmadan oynar mıyım diye düşünmeye başladım. RX 570 kartınızla ne olur açıkçası pek bir fikrim yok. Elbette yeni, optimize sürücüler daha kullanıcıya sunulmadı. Bunu da göz önünde bulundurursak sistem gereksinimlerine yakın seviyede bir performans alırsınız diye düşünüyorum. Ayrıca 5600 XT RTX 2060'tan kas gücü olarak daha güçlü olmasına rağmen daha az performans vermiş, açıkçası bu beni şaşırttı.

Yani bir oyunu denemeden iade etme fikri çok saçma. Şahsen ben Amazonun yapmış olduğu oyun New World'ü almıştım ve oyun ağır optimizasyon sorunlu fakat iade etmedim çünkü fix geleceğinden şüphem yok. Sabredeceksiniz biraz bu tarz olaylar şak diye çözümlenmiyor.

Geri
Yukarı