Cyberpunk 2077 iade edilmesine rağmen açılıyor

Kemânkeş-

Megapat
Makaleler
5
Yer
𐰇𐱅𐰇𐰚𐰀𐰤𐱅𐰇𐰼𐰚𐰃𐰾𐱃𐰀𐰣
İade eden şahıs ben değilim önce belirteyim. Bağımlılık yaptı oyun ve gerçekten çok beğendim. Yorum yaparken benim üzerimden yapmazsanız memnun olurum.

Arkadaşıma oyunun görüntüsü, grafikleri ve uzak çizimleri DLSS kapalı olmasına rağmen bulanık gelmiş ve beğenmemiş, sonuç olarak iade etti dün. İadesi kabul edilmiş ve parası beklemede, olması gerektiği gibi Steam hesabında da oyun şu an "satın al" şeklinde görünüyor. Ancak bu sabah dalgınlıkla oyuna tıkladığında oyun yine de açılmış. Bana söyledi inanmadım, ancak Discord'dan yayın açtığında, Launcher'ın açıldığına ve "oyna" yazısına tıkladığında sorunsuz şekilde oyunu oynayabildiğine kendi gözlerimle gözlerimle şahit oldum. Nasıl oluyor bu?

Arkadaşımdan direkt olarak kopyasını alarak oynadım ben, koruma muhabbetlerinden kaynaklı sanırım. Oyunu para verip alanlar açısından sinir bozucu gerçekten, hatta hakaret bildiğin oyunculara. Bu kadar dev bir yapım ve korsan için herhangi bir önlem alınmamış... Garip.

Arkadaşımdan direkt olarak kopyasını alarak oynadım ben, koruma muhabbetlerinden kaynaklı sanırım. Oyunu para verip alanlar açısından sinir bozucu gerçekten, hatta hakaret bildiğin oyunculara. Bu kadar dev bir yapım ve korsan için herhangi bir önlem alınmamış... Garip.

Exclusive content var eheheheh(!)

Önlem alsa ne olacak? Para verenlerin sistemine boşu boşuna daha fazla yük binecek. Denuvo zaten kırıldı, art arda Denuvo korumalı oyunlar çatır çutur kırıldı. Cyberpunk'da 1 hafta geçmeden kırılırdı. Hatta tüm korsan gruplar birbiriyle yarışırdı ilk ben kıracağım diye. Bak Razor1911 miydi neydi sadece GTA'yı kırdı hala akıllarda.

CD PROJEKT RED, bildiğim kadarıyla eskiden bir korsan grubu, aynı FitGirl veya Codex gibi. Korsanın içinden geldikleri için de korsan korumasına karşılar, fckdrm.com diye de bir internet siteleri var. Bu sebeple hile koruma yok. GOG dosyaları korsan sitelerde yayıldı, crack yazılımı yok direkt olarak oyun dosyaları paylaşılıyor.

CD PROJEKT RED, bildiğim kadarıyla eskiden bir korsan grubu, aynı FitGirl veya Codex gibi. Korsanın içinden geldikleri için de korsan korumasına karşılar, fckdrm.com diye de bir internet siteleri var. Bu sebeple hile koruma yok. GOG dosyaları korsan sitelerde yayıldı, crack yazılımı yok direkt olarak oyun dosyaları paylaşılıyor.
CD Projekt RED korsan grubu değil, çeviri ekibiydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı