Cyberpunk 2077 indirime girer mi veya Epic Games bedava verir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dostum şöyle söyleyim ben aldım bile böyle bir oyunu bedavaya vermesini Cyberpunk kabul etmez bile :) edilirse bile izdiham çıkar :D.
Genelde ücretsize gelen oyunlar yeniler değil eskiden çıkan oyunlar oluyor.
Konu buraya tıklayarakda eklenmeyeceğini görebilirsin iyi forumlar

Oyun çok yeni, indirim çok zor ve çıkışından kısa bir süre sonra fiyatının artma olasılığı yüksek.
Epic Games asla bedava vermez, o anca 7-8 yıl sonra olur. Örnek: GTA 5.
Alabiliyorken şimdi al bence, diğer türlü üzebilir. Eğer Epic Games kuponun var ise 19 kasımı bekle, çıktığı anda 60 TL indirim kullanarak 190 TL'ye almış olursun.

Cyberpunk gibi bir oyunu Epic Games bedava dağıtamaz. Dağıtsa dahi belli bir sayıda verebilir. İlerleyen yıllarda belki yapılabilir.

Epic bedava dağıtmaz ama şu anda bedava dağıttığı rocket league i hesabınıza eklerseniz 60 tl indirim kuponu veriyor. Onunla oyunu 60 lira ucuza alabilirsiniz. GTA V i eklediyseniz bir 60 tl kupon da ona veriyordu

Epic bedava dağıtmaz ama şu anda bedava dağıttığı Rocket League'i hesabınıza eklerseniz 60 TL indirim kuponu veriyor. Onunla oyunu 60 lira ucuza alabilirsiniz. GTA V'i eklediyseniz bir 60 TL kupon da ona veriyordu.

Bu dediğiniz GTA V ve Rocket League ne zamana kadar ücretsiz olur. Çünkü şu an evde internet yok gelince yükleyeceğim.

Bedava olmaz, olsa Gta5'den daha büyük bir izdiham çıkacak diye tahmin ediyorum.

Arkadaş indirim beklemeyi anlarımda, bedava nedir bu kadar da beleşçi olunmaz. Adamlar dünyanın oyununu bedava yaptı zaten, böyle bir oyunu da bedava yapmalarını beklemeyin artık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı