Cyberpunk 2077 indirime girer mi veya Epic Games bedava verir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kısa süre içinde ve belirli bir seviyede "genel" bir indirim görme ihtimali "rüya" olur. Epic Games ise bu tür bir oyunu "şu an" için ücretsiz veremez. CD Projekt, bu konuda ciddi bir mesai harcadı. Bizzat ve yüksek seviyede kazanç sağlamak isteyecektir.

En makul çözüm, Epic Games kuponunuz varsa çıktığı anda oyunu bu şekilde almak. He Epic Games bu kuponu bu oyun için geçersiz kılar mı? Bilemem. Steam düşünceniz varsa indirim dönemlerini takip edebilirsiniz ama muaf kalabilir mi? Yine bilemiyorum.

RDR2 için de bedava olacak deniliyordu fakat haberler asılsız çıktı. Kısa vadede de bedava dağıtacaklarını sanmıyorum. Cyberpunk daha çıkmadı bile ücretsiz olması için tahminimce en az 1 yıl geçmesi lazım, yaparlarsa tabi.

Ne yani oyun ücretsiz olsa almaz mısın ? Sadece böyle konularda pek bilgim olmadığı için soruyorum.
Arkadaş indirim beklemeyi anlarımda, bedava nedir bu kadar da beleşçi olunmaz. Adamlar dünyanın oyununu bedava yaptı zaten, böyle bir oyunu da bedava yapmalarını beklemeyin artık.

Ne yani oyun ücretsiz olsa almaz mısın? Sadece böyle konularda pek bilgim olmadığı için soruyorum.

Olay ücretsiz olsa alınıp alınmaması değil ki. Asıl olay konunun bu şekilde açılmış olması. Herkes ücretsiz olsa alır buna bende dahil. Ama daha henüz piyasaya çıkmamış oyun için de ücretsiz olur mu acaba diye de düşünmem. Özellikle de daha çıkmamasına rağmen ortalığı kasıp kavuran oyun için bunu düşünmem.

Arkadaş indirim beklemeyi anlarımda, bedava nedir bu kadar da beleşçi olunmaz. Adamlar dünyanın oyununu bedava yaptı zaten, böyle bir oyunu da bedava yapmalarını beklemeyin artık.

Evet haklısın ama oyun şirketlerinin ne yapacağı belli olmaz belki fiyatı 2 katına çıkar.

İner özellikle Steam'da.
Epic Games bedava vermez diyeceğim şimdi bu adamlar bedava verebilirde ondan korkuyorum.
Güven olmaz.

Oyun çok yeni, indirim çok zor ve çıkışından kısa bir süre sonra fiyatının artma olasılığı yüksek.
Epic Games asla bedava vermez, o anca 7-8 yıl sonra olur. Örnek: GTA 5.
Alabiliyorken şimdi al bence, diğer türlü üzebilir. Eğer Epic Games kuponun var ise 19 kasımı bekle, çıktığı anda 60 TL indirim kullanarak 190 TL'ye almış olursun.
Kuponların geçerlilik süreleri 1 Kasım tarihi itibari ile bitiyor. Yani Epic Games böyle bilgilendirmiş.
1.PNG

Ayrıca ön sipariş için kupon kullanılamıyor.
2.PNG

Ön siparişi bile 250 TL olan oyunu beleş verseler orayı yıkarlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı