Çözüldü Cyberpunk 2077 indirmesi 57.4 GB'de kaldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Voltatronix

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
oto boya
Dun Cyberpunk'ın on yuklemesini indirmiştim. Bugun oyun çıktı. Geri kalaınını devam etmesi için indirmeye bıraktım ve gittim. Şimdi ise indirmeyi başlatıyorum, duraklatıyor kendi kendine. Anlam veremedim. Diskte de yer %0 olarak gozukuyor. Yardımcı olursanız sevinirm.

cyber.PNG
cyber2.PNG

Çözüm
İndirdiğiniz dosyaların şifresini çözüyor. Bu işlem, bilgisayarınızın hızına bağlı olarak 1 saate kadar sürebilir. İndirmeler kısmında Cyberpunk 2077'nin altındaki mavi çubuk ile takip edebilirsiniz. Şifre çözme işlemi sırasında oyunun boyutundan daha fazla depolama alanı gerekiyor.
İndirdiğiniz dosyaların şifresini çözüyor. Bu işlem, bilgisayarınızın hızına bağlı olarak 1 saate kadar sürebilir. İndirmeler kısmında Cyberpunk 2077'nin altındaki mavi çubuk ile takip edebilirsiniz. Şifre çözme işlemi sırasında oyunun boyutundan daha fazla depolama alanı gerekiyor.

Çözüm
Dun Cyberpunk'ın on yuklemesini indirmiştim. Bugun oyun çıktı. Geri kalaınını devam etmesi için indirmeye bıraktım ve gittim. Şimdi ise indirmeyi başlatıyorum, duraklatıyor kendi kendine. Anlam veremedim. Diskte de yer %0 olarak gozukuyor. Yardımcı olursanız sevinirm.

Eki Görüntüle 774405Eki Görüntüle 774406
İndirilenler kısmında oyunun altında küçük,ince mavi bir bar göreceksin o bar'ın doluluk oranından bu işlemin ne kadar sürecegini görebilirsin

Çok teşekkur ediyorum. Dediğiniz gibi şifre çözüyormuş. Görev yöneticisinden baktıgımda Steam diske yoğunlaşmış haldeydi. HDD'ye kurmuştum oyunu. SSD'de boşluk yoktu, o yuzden yavaş galiba. Şimdi indirme işlemine devam ediyor. Canım çok sıkılmıştı var ya 60 GB şimdi kim tekrar indirecek diye.

cyber 3.PNG

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı