Sürprizbozan Cyberpunk 2077 Judy beni kampta beklemiyor

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mylwian

Hectopat
Oyunda star ending dedikleri sonu yapabilmek için Panam'dan arasaka kulesine baskın yapmak için yardım istedim ve Panam'ı aramadan önce Judy'i arayarak onunla konuştum. Panam beni kampına götürmek için Mitsy'nin yanından aldığı zaman arabasına binmeden bayıldım ve kampta arabanın içinde uyandım. Judy ile romantik bir ilişkim var yan görevlerini bitirdim ve en son zaten bana evine istediğim zaman girebileceğimi söyledi. İnternette Judy'nin bizi panam ile arasaka kulesine saldırdıktan sonra kampta beklediği yazıyor bu doğru mu? (karakterim kadın ve judy ile beraber oldum)

Son düzenleme:
Judy ile daha önceden seks yapmadıysanız ki bunun için kadın olmanız gerekiyor veya bir komut girmeniz gerekiyor maalesef Judy sizi yatakta beklemeyecek.

judy ile beraber oldum ve kadın karakterim. Judy beni baskından sonra bekleyecek mi?
Eğer vücudu V'ye bırakırsanız ve Johhny ile konuşurken şirketle anlaşmazsanız evet bekleyecek.

Geri
Yukarı