Cyberpunk 2077 karakter seçme

Kendi laptop'uma bakarak söylemiştim. :(
Hocam çok çok özür dilerim kusura bakmayın.
O sistemden yalnızca ekran kartını yükseltsen dahi akarsın aslında çünkü fena görünmüyor. 16 GB RAM var, i7 4790 iş görür. Tek ekran kartının ömrü dolmuş. Mevcut sistemin güncel giriş seviyesi kartları kaldırır.

1650 Super almayı düşünüyorum elime para geçince. 1 Ay sonra elime geçecek sistem benim değil.

Hocam çok çok özür dilerim kusura bakmayın.

1650 Super almayı düşünüyorum elime para geçince. 1 Ay sonra elime geçecek sistem benim değil.

O sistemde güzel iş yapar. Vakit olması iyi çünkü Cyberpunk 2077'nin 4 GB VRAM ile ne yapacağını, Nvidia ve AMD farkını bilemiyoruz. Bir çıksın testler yapılsın ona göre uygun bir giriş seviyesi kart almak en temizi.

O sistemde güzel iş yapar. Vakit olması iyi çünkü Cyberpunk 2077'nin 4 GB VRAM ile ne yapacağını, NVIDIA ve AMD farkını bilemiyoruz. Bir çıksın testler yapılsın ona göre uygun bir giriş seviyesi kart almak en temizi.

Bana sadece Monster hunter: World, RDR2 ve Cyberpunk 2077'yi 1080P orta ayarlarda akıcı oynatacak ekran kartı lazım. Bence 1650 Super yeterlidir VRAM düşük diyorsanız 5500XT alabilirim.

Bana sadece Monster hunter: World, RDR2 ve Cyberpunk 2077'yi 1080P orta ayarlarda akıcı oynatacak ekran kartı lazım. Bence 1650 Super yeterlidir VRAM düşük diyorsanız 5500XT alabilirim.

İkisi de yeterli. Monster Hunter'a baktım 5500 XT geçen sene daha sürücüleri bile yokken daha iyi performans vermiş. RDR2 ben Hardware Unboxed kanalının ayarlarıyla 60+ FPS oynuyorum. Geriye yalnızca Cyberpunk 2077 kalıyor. Gelsin bakarız. 😄

Geri
Yukarı