Cyberpunk 2077 kötü müydü?

Sağlam bir PC'n varsa mükemmel bir oyun. Bir kez bitirdim ama tüm sonları oynadım geçmişe savelere dönüp. Oyunun hikayesi ve karakterleri mükemmel iken oynanışı normalin altında. İlk çıktığında buglar da çabası. Sevilmemesini anlıyorum, ama sıkıntı çıkarmayacak derecede iyi bir PC'n varsa net oynanması gereken bir oyun. Yazılan karakterlere bayıldım.

2 kere bitirdim oyunu 2 kere de gayet zevk aldım ama sizin düşüncelerinizi de merak ediyorum. Sizce nasıldı?
Ben 3 kere bitirdim. İlk oynayışım da oyunu tam çözemedim. 3 kere de farklı son ile bitirdim. Sıfırdan başlayarak her seferinde yeni şeyler öğrendim. Bence güzel oyun.

Ben açıkçası RDR2’nin büyük çoğunluğundan (RDR2’nin finali ciddi anlamda etkileyiciydi) çok daha fazla keyif aldım Cyberpunk’ı oynarken. Hikayesinin çok daha yüksek tempolu ve karakter-diyalog kalitesinin daha yüksek oluşu bana daha çok keyif verdi. DLC’ler geldikçe tekrar tekrar oynamayı planlıyorum.

Bence çok fazla hatası olan müthiş bir oyundu. Finaller, Hikaye, Karakterler, Atmosfer, Yan görevler çok iyiydi. Bitirdikten sonra 2-3 gün kendime gelemedim ama hatalarını ve eksiklerini sayarsam uzar gider bu yazı.

Yeni konular

Geri
Yukarı