Cyberpunk 2077 aim çok kötü

Dyflinn

Hectopat
Yer
Sandalye
Daha fazla  
Merhaba.

Cyberpunk 2077 daha ilk saatlerindeyim. Bir tane robot almak için bir yere gidiyoruz sonra mevzu çıkıyor fakat ben bu kadar kötü oynadığımı hatırlamıyorum. Genelde TPS oyun oynarım. Valorant, CS:GO tarzı oyunlar da oynadım ama Cyberpunk'ta ben bu kadar kolsuz olduğumu hatırlamıyorum. Yer zaten karanlık, eğildin mi kimseyi göremiyorsun. Sıkıyorum adamların canı kolay kolay gitmiyor. Sipere geçiyorsun TPS olsa en azından adamın yerini görürsün, bunda öyle bir olay yok. Acaba kolsuz olduğum için mi oluyor? Yoksa sonradan mı açılırım?

Merhaba.

Cyberpunk 2077 daha ilk saatlerindeyim. Bir tane robot almak için bir yere gidiyoruz sonra mevzu çıkıyor fakat ben bu kadar kötü oynadığımı hatırlamıyorum. Genelde TPS oyun oynarım. Valorant, CS:GO tarzı oyunlar da oynadım ama Cyberpunk'ta ben bu kadar kolsuz olduğumu hatırlamıyorum. Yer zaten karanlık, eğildin mi kimseyi göremiyorsun. Sıkıyorum adamların canı kolay kolay gitmiyor. Sipere geçiyorsun TPS olsa en azından adamın yerini görürsün, bunda öyle bir olay yok. Acaba kolsuz olduğum için mi oluyor? Yoksa sonradan mı açılırım?
Bence sonradan alışırsınız

Hocam benim de başlarda aimim rezalet idi, sonradan alıştım.

Hatta doğru ekipman ile oldukça zevkli bir hal aldı, özellikle kol bıçakları ile :D

Merhaba.

Cyberpunk 2077 daha ilk saatlerindeyim. Bir tane robot almak için bir yere gidiyoruz sonra mevzu çıkıyor fakat ben bu kadar kötü oynadığımı hatırlamıyorum. Genelde tps oyun oynarım. Valorant, CS:GO tarzı oyunlar da oynadım ama Cyberpunk'ta ben bu kadar kolsuz olduğumu hatırlamıyorum. Yer zaten karanlık, eğildin mi kimseyi göremiyorsun. Sıkıyorum adamların canı kolay kolay gitmiyor. Sipere geçiyorsun tps olsa en azından adamın yerini görürsün, bunda öyle bir olay yok. Acaba kolsuz olduğum için mi oluyor? Yoksa sonradan mı açılırım?

İlk saatlerden Judy'i profil fotosu yapmışsın. xD

Geri
Yukarı