Cyberpunk 2077 Minimum Sistem Gereksinimleri Değişti

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Cyberpunk 2077 Minimum Sistem Gereksinimleri

CD Projekt RED tarafından Cyberpunk 2077 için yayınlanan ve büyük değişiklikler getiren 1.5 yaması sonrasında oyunun minimum sistem gereksinimleri de sessiz sedasız bir biçimde güncellenmiş oldu. Cyberpunk 2077, Windows 7 ve Eski NVIDIA Ekran Kartları İçin Desteği Bıraktı Daha önce minimum gereksinimlerin bir parçası olan NVIDIA 700 serisi ekran kartları artık desteklenmiyor. Tabii ki oyun […]

Devamı: Cyberpunk 2077 Minimum Sistem Gereksinimleri Değişti
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bu duruma bir alıcının tüketicinin yapacak hiç bir şeyi yok maalesef.
Teknolojiye ayak uydurmak gerek.
Şartları el vermeyen kardeşlerime dostlarıma en güzellerini diliyorum.

İşin komik tarafı şu ana kadar yaptıkları tüm güncellemeler var olan performansı daha çok düşürmüş. 2020'de çıktığı versiyon ile 2022 karşılaştırırsanız görürsünüz Youtuba'da videolar mevcut. Neyini güncellediler bunca yıldır anlamadım ve açıkçası çok itici geliyor bana bu oyun ve hiç oynama isteği uyandırmıyor. Sanki Witcher 3 yapan şirket değilmiş gibiler bu oyunu yaparken adamların akıllarındaki tek şey para kazanmakmış resmen. Yazık yani benim için sorun değil oynanamam olur biter ama milyonlarca dolar para harcayıpta böyle bir çöp ortaya sunmaları rezillik. İşin kötüsü yaptıkları bu şey sadece bu oyunu değil tüm bir Cyberpunk serisini yok etti.

Geri
Yukarı