Cyberpunk 2077 Ne zaman alınmalı?

dansemacabre

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Yükseklisans
Arkadaşlar merhaba. 3 yıldır Cyberpunk 2077 bekliyorum. E3'ten sonra Pre-order açılması çok heyecanlandırdı haliyle fakat aklımda birkaç soru var cevaplayabilirseniz sevinirim.

1) Korsan oyuna karşıyım hele ki bir oyun CDPR yapımıysa. Oyunu alacağım fakat 250 TL bana biraz fazla geliyor. Oyuna fazla değil tabii ki fakat bana fazla. Cyberpunk 2077 çıktıktan sonra fiyatında nasıl bir değişim olur?

2) Epic Games Store Cyberpunk 2077 satacak mı?

3) Oyun çıktıktan sonra en yakın ne zaman indirime girer tahmininiz ne yönde?

4) Polonya'da arkadaşım var oyunu set ile beraber alsam Euro ile daha mı pahalıya gelir? Biliyorum oyunun Euro maliyeti daha yüksek ama Polonya hem ucuz bir ülke hem CDPR Polonya merkezli bir firma.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
1) Düşeceğini pek zannetmiyorum ama verilebilir bir para çünkü günümüzdeki bazı paragöz firmaların karşısında bu fiyat resmen çerez parası ve oyun çok dolu gözüküyor.

2) Satacak diye biliyorum.

3) Kim bilir?

4) Daha ucuza geleceğini düşünüyorum bir araştırın onu.

Daha sistem gereksinimleri bile yokken ben ön sipariş vermezdim ama yine de siz bilirsiniz. Witcher 3'ten yola çıkarak varsayım yaparsak optimizasyon sağlam olabilir ama 250 lira fiyat etiketi bana da açıkçası biraz yüksek geldi. Avrupa'dan aldıklarınıza dikkat edin bazen Türkiye'de çalışmadıkları olabiliyor.
Epic Store hamlesi beklemeli miyiz sizce?

CD Projekt Red, Epic'e dolaylı olarak laf bile kondurdu yani gelme ihtimali %5 falan. Steam ve kendi GOG platformları üzerinden satışa devam edilir büyük ihtimal.

Biraz ayrı bir soru soracağım ama merak ediyorum bayağı. Simdi ben ön siparisden alırsam oyunu gelecekte gelecek DLC vs. seyler direk gelecek mi? Onla alakalı açıklama yaptılar mı?

Cyberpunk 2077 beklemeni EBA beğendi. Cevaplar;

1) 2020'de doların 10₺ olacağını düşünüyorum yani bu fiyat uygun.

2) Satacak sayfasında mevcut sadece Mega indirimin bitmesini bekliyorlar.

3) 2-3 ay içinde %10 veya %20 indirime girecektir.

4) Eğer gümrükten benim eşyam diyerek geçirirse gümrük vergisi sokamazlar, daha ucuza gelir.

geldi hocam
Daha sistem gereksinimleri bile yokken ben ön sipariş vermezdim ama yine de siz bilirsiniz. Witcher 3'ten yola çıkarak varsayım yaparsak optimizasyon sağlam olabilir ama 250 lira fiyat etiketi bana da açıkçası biraz yüksek geldi. Avrupa'dan aldıklarınıza dikkat edin bazen Türkiye'de çalışmadıkları olabiliyor.

CD Projekt Red, Epic'e dolaylı olarak laf bile kondurdu yani gelme ihtimali %5 falan. Steam ve kendi GOG platformları üzerinden satışa devam edilir büyük ihtimal.

Geri
Yukarı