Cyberpunk 2077 ne zaman kırılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Crack oynamak ile övünüp para verenlere enayi muamelesi yapanlar da havalı olmuyorlar. (Lafım size değil, böyle yapanlara)
İşte bu konuda haklısınız. Oynayanlar ''Bakın ben bedavaya oynuyorum, siz enayisiniz'' demese, korsan karşıtları da sanki korsancının günahı kendilerine yazılıyormuş gibi tartışmaya girmese problem kalmayacak.

Millet 8 sene emek verdi diye cebime 250 lira mı spawnlanıyor aga? Dönemin gerekli döneminde korsanın dağıtımını yapan adamlar bunlar. Kusura bakma kanka, hayırlısıyla parasını verip oyna sen. Benim öyle bir lüksüm yok şuan. Oynamak zorunda mıyım? Değilim, oynayacak mıyım? Evet.
Paramız olduğunda Witcher serisinde yaptığımız gibi hakkını veririz elbet.

"Oyunlara para vermek enayiliktir" diyen zihniyet hala yaşıyor mu?

Yazdığımı dikkatli okuyun. Siz korsana karşı çıkıp korsan oyunculara laf atarsanız korsan oyuncularda orijinal oyun satın alanlara laf atar. Daha ne yazdığımı bile anlayamamışsınız ki.

Bilgisayarın taksidi yeni bitti. Şimdi ben nasıl diyeceğim babama 250 TL oyun alacağım diye. Ama korsana da karşı bir insanım. Ya şeytana uyacağız ya meleğe...

Bu arada korsan oynayanların yarısı filmleri kaçak siteden izliyor. O da korsan.

Öncelikle evet, kırılacak oyun. Crackwatch sitesi şuan çökmüş. İnsanlar siteye girip kırılıp kırılmadığına bakıyor oyunun. Saat 3'te muhtemelen göreceğiz. Diğer konuya gelecek olursak, @Onur Altuğ Sever ' e katılıyorum. Seneler önce duyurulan ve aynı zamanda aylardır (belki 1 yıl) ön siparişi açık olan bir oyun. Bu zaman diliminde 250 TL gibi bir parayı biriktirmek çok kolay olur. Zaten oyun aşırı ucuz, insan 600-700 TL oyunlar görünce 250 TL ucuz geliyor artık. Fakat kimseye karışamam. İsteyen gidip korsan oynasın. Bizim burada yazdıklarımızla kimse fikrini değiştirip para vermeye kalkmaz.

Bu nasıl bir zihniyettir arkadaş alamıyorsan paran yoksa oynama örnek verecek olursak araban yok araban yok diye gidip arabamı çalacaksın siz bu oyunlara ne kadar emek verildiğinin farkında mısınız gece gündüz uyumayıp oyunu geliştiriyorlar Türkçe yama dahi koyuyorlar hangi firma koydu bu zamana kadar bu kadar büyük bütçeli bir oyuna Türkçe yama kimse bizi tınlamıyor arapça bile var Türkçe yok CD PROJEKT RED'in değerini bilin.
Mevzu araba çalmaya getirilmiş inanılmaz. Fakir bir ülkeyiz kardeşim. Bunu kabullenin. Avrupada adamın 50-60 birime aldığı oyunlara sen 250-300 birim veriyorsan milletin oyununun orjinal mi korsan mı olduğunu değil, bu düzenin neden kaynaklı olduğunu hangi zihniyetin toplumu buna ittiğini sorgulaman gerekir. Param varken zaten paramla alıyorum oyunları. Ayrıca firma zaten korumasız yayınlıyor oyunu. Alan memnun veren memnun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı