Cyberpunk 2077 Ne Zaman Alınmalıdır?

Player_7659

Decapat
Şu anda Steam ön sipariş fiyatı 250 TL olan oyunun fiyatı sizce talebe ve beklentilere göre çıktığı zaman nasıl bir değişiklik gösterir? Şu anda sizce ön sipariş yapmam mantıklı olur mu? Oyun Steam kış indirimlerinde indirime girer mi?

BalikSushisi

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Seoul, South Korea
İndirime gireceğini zannetmiyorum. Oyun çıktığında fiyatının yükseleceğini düşünüyorum. Bu yüzden bence şimdi almak en iyi seçenek.

Star Crazy

Centipat
Makaleler
2
Yer
Bursa, Türkiye
Şu anda Steam ön sipariş fiyatı 250 TL olan oyunun fiyatı sizce talebe ve beklentilere göre çıktığı zaman nasıl bir değişiklik gösterir? Şu anda sizce ön sipariş yapmam mantıklı olur mu? Oyun Steam kış indirimlerinde indirime girer mi?
Ön siparişden almak en mantıklısı oyun çıktıktan sonra fiyatının yükselme ihitimali çok yüksek. Zaten oyun çıktığında beğenmesseniz iade edersiniz.

Apaçi Atcı

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Evde HTML çalışıyor
Bence şu an alın. Oyun çıkınca fiyatı artma şansı var. Beğenmezseniz iade edebilirsiniz ayrıca. (Oynamamak şartıyla.)

isimsizkahraman

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kütahya'da biyerde
Ben çıkmadan almak için uğraşıyorum zira çıkınca fiyatı uçacak gibi geliyor.

Cute Devil Aku

Decipat
Yer
Whiterun
Çıktıktan sonra alınmalı yüksek fiyattan alanların kendini avutma sebebi Fiyatının artacağı. Fiyatı artmaz AC Valhalla'da yerel fiyatlandırma ile çıktı ve fiyatı artmadı. Daha sonra Epic kupon verdiğinde daha ucuza bile alınır.

kassandra13

Kilopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı