Cyberpunk 2077 ne zaman kırılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1.5 yılda 250 lira biriktiremeyen "ne zaman kırılır?" Sorusunu değil "nasıl para kazanırım/biriktiririm?" sorusunu sormalı.

Ya cidden yeter sıkmadı mı her korsan konusuna duyar kasmak, isteyen korsan oynar, isteyen emek var diye 5 hesap alır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun yıllar önce duyuruldu, 1.5 yıl önce ön siparişe açıldı, Türkçe desteği ile birlikte çıkış yapacak, fiyatı güncel AAA oyunlara göre iyi, sistem gereksinimleri oyuncu dostu. Hala ne zaman kırılır diye soruyorsunuz, pes artık.
Ne kadar haklı olsan da dostum, Emek nedir bilmeyen, 1.5 senede 250 lira dahi biriktiremeyen sorumsuz, işsiz güçsüz, tutarsız harcama yapan emek hırsızı insanlar Türkçe dil desteği olmasına, dediğin özelliklerin olmasına rağmen kırılmasını bekleyip indireceklerdir.

Ne kadar haklı olsan da dostum, emek nedir bilmeyen, 1.5 senede 250 lira dahi biriktiremeyen sorumsuz, işsiz güçsüz, tutarsız harcama yapan emek hırsızı insanlar Türkçe dil desteği olmasına, dediğin özelliklerin olmasına rağmen kırılmasını bekleyip indireceklerdir.

Ek olarak ciddi manada hırsızlık ve emek hırsızlığı olarak geçen bir şey ülkemizde öyle normalleşmiş ki "isteyen istediğini oynar size ne?" Diye çıkışan insanlar var, pes doğrusu. 😂

Ek olarak ciddi manada hırsızlık ve emek hırsızlığı olarak geçen bir şey ülkemizde öyle normalleşmiş ki "isteyen istediğini oynar size ne?" Diye çıkışan insanlar var, pes doğrusu. 😂
1603456430641.png

Ne kadar haklı olsan da dostum, Emek nedir bilmeyen, 1.5 senede 250 lira dahi biriktiremeyen sorumsuz, işsiz güçsüz, tutarsız harcama yapan emek hırsızı insanlar Türkçe dil desteği olmasına, dediğin özelliklerin olmasına rağmen kırılmasını bekleyip indireceklerdir.
Bruh.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı