Cyberpunk 2077 neden çok sıkıcı?

DLC'ye özel olarak gelecek diye biliyorum. Hatta yapımcılar, aslında oyunu DLC'de olduğu gibi çıkarmak istediklerini; fakat baskılardan dolayı mevcut halinde çıkardıklarını söyledi.
Oyun eksik çıktı zaten keşke bu kadar zamanda daha küçük bir oyun yapsalarmış.

Kimse itibar etmezdi çünkü insanlar yıllardır bunu oyunu bekliyordu eğer erteleme haberi verselerdi bu oyun bu kadar hit almazdı.
Alakası yok, normal çıktığı tarihten 1-2 yıl sonra çıkarılıp daha iyi bir oyun ortaya konsaydı emin olun çok daha iyi bir çıkış yapardı. Proje zaten yeterince geç kalmıştı, 1-2 yıl daha geç çıksa oyuncular iki oflar geçerdi. Oyunu erken çıkararak RDR 2 ile bile karşılaştırabileceğimiz bir oyunu mahvetmekle kalmayıp, oyuncuların güvenini kaybedip, kendilerini milyonlarca dolar zarara da soktular.

Şahsen oyunu 162 saat oynayarak 2 kere bitirdim ve 1 dakika dahi sıkılmadım. Demek ki bu tarz geleceği yansıtan oyunlar size hitap etmiyor. Witcher'ı beğenmişsiniz mesela.

Şahsen oyunu 162 saat oynayarak 2 kere bitirdim ve 1 dakika dahi sıkılmadım. Demek ki bu tarz geleceği yansıtan oyunlar size hitap etmiyor. Witcher'ı beğenmişsiniz mesela.
Bende gelecek, modern dünya tarzı oyunları sevmem ama Cyberpunk 2077'yi zevk alarak oynadım. Aynı zamanda da Witcher Fanboyuyum.

DLC'ye özel olarak gelecek diye biliyorum. Hatta yapımcılar, aslında oyunu DLC'de olduğu gibi çıkarmak istediklerini; fakat baskılardan dolayı mevcut halinde çıkardıklarını söyledi.

Bunun yanında oyuna bir de 1.7 patch'i gelecekmiş,baya bir değişiklik yapıldığı söyleniyor, bakalım...

Yeni konular

Geri
Yukarı