Cyberpunk 2077 Ön sipariş bitince fiyat artar mı?

matrokor

Picopat
Cyberpunk 2077 Steam mağazasında ön siparişte 249 TL. Ön sipariş bittiğinde fiyatı artar mı?

Uchiha Shisui

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Konohagakure
Oyunun satış durumuna bağlı olarak değişir. Mesela; yorumlar kötü, optimizasyon başarılı değil, bir takım buglar fazla olursa haliyle fiyatında düşme olur. Ama çıkış yaptığı gibi başarı ivmesi yukarı doğru olursa kısa vade de indirim görmesi zor olacaktır. CD Projekt, Ubisoft gibi 3-5 koldan gelir çıkaran bir firma değil. Haliyle kazanç elde etmek isteyecektir.

KS
matrokor

matrokor

Picopat
Oyunun satış durumuna bağlı olarak değişir. Mesela; yorumlar kötü, optimizasyon başarılı değil, bir takım buglar fazla olursa haliyle fiyatında düşme olur. Ama çıkış yaptığı gibi başarı ivmesi yukarı doğru olursa kısa vade de indirim görmesi zor olacaktır. CD Projekt, Ubisoft gibi 3-5 koldan gelir çıkaran bir firma değil. Haliyle kazanç elde etmek isteyecektir.
O zaman ön siparişin bitmesine 1 hafta kala alırım.

Makaleler
9
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Ben tam 4 aydır satın aldım ve bekliyorum, oyunu ise tam 3.5 yıldır :D Yani CD Projekt RED'e güvenim tam, kendisini bu konularda kanıtlamış bir firmadan bahsediyoruz.
Reis güzel bi' video atmış, izleyin bence :)

ardayzr

Hectopat
Yer
One With the Force
Artacağını sanmam zaten Witcher gibi özel fiyattan çıkıyor tam tersine çok indirime girer.

KS
matrokor

matrokor

Picopat
Ben tam 4 aydır satın aldım ve bekliyorum, oyunu ise tam 3.5 yıldır :D Yani CD Projekt RED'e güvenim tam, kendisini bu konularda kanıtlamış bir firmadan bahsediyoruz.
Reis güzel bi' video atmış, izleyin bence :)
O videoyu çıktıktan 10 dakika sonra izledim. Enis KİRAZOĞLU fanıyım.

Yeni konular

Yukarı