Cyberpunk 2077 Ön sipariş bitince fiyat artar mı?

Ben de aldım 1 ay önce. Fakat TR'de çıkacak olan kutulu versiyonu Witcher 3'teki gibi kodu GoG'de aktifleştirilmeyip Steam'de aktifleştirilecek versiyon çıkarsa Steam'dekini iptal edeceğim. Oyunun optimizasyonu rezalet olursa da iade ederim 2 saat içinde. GoG versiyonu olursa iade etmem. Standart sürümünün kutulu versiyonu 2 sene içinde karaborsaya düşer. Şu anda Witcher 3 standart ve GOTY sürümlerinin kutulu versiyonlarda stok yok hiçbir yerde.

Ben de aldım 1 ay önce. Fakat TR'de çıkacak olan kutulu versiyonu Witcher 3'teki gibi kodu GOG'de aktifleştirilmeyip Steam'de aktifleştirilecek versiyon çıkarsa Steam'dekini iptal edeceğim. Oyunun optimizasyonu rezalet olursa da iade ederim 2 saat içinde. GOG versiyonu olursa iade etmem. Standart sürümünün kutulu versiyonu 2 sene içinde karaborsaya düşer. Şu anda Witcher 3 standart ve GOTY sürümlerinin kutulu versiyonlarda stok yok hiçbir yerde.

İade edebiliyor muyuz ona göre alacağım da. Yani iptal ederim derken oyun çıktıktan sonra mı başlıyor iade süreci yoksa ön sipariş aldıktan sonra mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı