Cyberpunk 2077 ön sipariş verilmeli mi?

Berkay İçöz

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhabalar. Sorum başlıkta belirttiğim gibidir. Ne derseniz dostlar? Oyun şu an gerçekten kabul edilebilir bir fiyatla ön satışta. (En azından geneli baz alırsak) ve yükledikten sonra belki de aylarca vakit geçirilebilecek bir oyun. Bu sene herhangi bir donanım değişikliği yapmayacağım için imzadaki sistemle oynayacağım bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle almanızı öneririm, 213 TL'ye bile alabiliyorsunuz.
Satıcı güvenilir, kendilerinden Witcher 3 GOTY edition almıştım bir sorun yaşamadım.

Kesinlikle almanızı öneririm, 213 TL'ye bile alabiliyorsunuz.
Satıcı güvenilir, kendilerinden Witcher 3 GOTY edition almıştım bir sorun yaşamadım.

Öneriniz için teşekkür ederim. :) Aralarında pek fark göremedim 40 TL daha verip Steam'den almayı yeğlerim. Tekrar teşekkürler..

Merhabalar. Sorum başlıkta belirttiğim gibidir. Ne derseniz dostlar? Oyun şu an gerçekten kabul edilebilir bir fiyatla ön satışta. (En azından geneli baz alırsak) ve yükledikten sonra belki de aylarca vakit geçirilebilecek bir oyun. Bu sene herhangi bir donanım değişikliği yapmayacağım için imzadaki sistemle oynayacağım bu arada.
İleride daha pahalı olur bence.

Bence o parayla vadeli hesap aç bankada Cyberpunk çıkana kadar 3 4k 'ya çıkar hesaptaki para birçok oyun alırsın.

Evet Steam hesabınıza bir istek gelecek, kabul edeceksiniz ve oyun anında size hediye olarak yollanacak. Onu da kabul ettikten sonra oyun sizin olacak, dediğim gibi bende aynı mantık ile aldım.

Çok teşekkürler.
Bence o parayla vadeli hesap aç bankada Cyberpunk çıkana kadar 3 4k 'ya çıkar hesaptaki para birçok oyun alırsın.

Hocam bu kadar düşük paralarla 3-4 bin lira kazanmak imkansız.

Geri
Yukarı