Cyberpunk 2077 optimizasyon sorunu yaşıyor musunuz?

sa

Dosya Ekleri

• image_2020-12-14_060511.png
    image_2020-12-14_060511.png
    600,3 KB · Görüntüleme: 63
Arkadaşlar son gelen haberlere göre, cyberbunk amd işlemcileri için dar boğaz yapıyormuş. Bunun sebebi ise, Intel C++ derlemesi Ryzen işlemcilerin sanal çekirdeklerinin çalışmasını engelliyor.
c ++ derleme sorununu çözdükten sonra 10-20 fps artış gözlenmekteymiş. Ben şimdi sorunu çözüp denedikten sonra, edindiğim değerleri sizinle paylaşıcam.

Arkadaşlar son gelen haberlere göre, cyberbunk amd işlemcileri için dar boğaz yapıyormuş. Bunun sebebi ise, Intel C++ derlemesi Ryzen işlemcilerin sanal çekirdeklerinin çalışmasını engelliyor.
c ++ derleme sorununu çözdükten sonra 10-20 fps artış gözlenmekteymiş. Ben şimdi sorunu çözüp denedikten sonra, edindiğim değerleri sizinle paylaşıcam.
Nasıl çözüldüğünü anlatirdan çok iyi iyilik yapmış olursun hocam

Donanım arşivi paylaştı o videoyu.
Arkadaşlar ben test ettim.Gtx 1660ti R5 2600 sistemim var.Evet işe yariyor ama çok fazla fps arttmıyor.İşlemci %60 civarında kullaniliyoken %90 %95 lere cikti fpsde 5 8 fps artti.Açıkcası ben yapmadım İşlemci o kadar yükte 77 dereceleri gördü.Evet işe yarıyor ama 6 7 fps için cpumu o şekilde kullanmak istemedim.İşlemci soğutucusu iyi olan yapabilir.

Geri
Yukarı