Cyberpunk 2077 oynuyor musunuz?

Biz sizle farklı oyunları oynadık sanırım :) Ne gibi hatalarla karşılaştınız?
İlk olarak oyun optimize değil.
Bir çok Bug mevcut.
- Kaplama hataları
- Bayırdan çıkarken araçların Y eksenini düz olarak algılayıp zeminin içinden geçmeleri...
- Araç sürerken V olarak oynadığımız karakter pivot moduna giriyor eller kollar açık arabanın tavanından çıkıyor.
- Araç sürerken birden bire aracımın içine spawn olan saçma yapay zekasız halk parçaları..
- Araçların kontrolü sırasında saça sapan hatalar
- Görevde gitmem gereken yere gidip konuşmam gereken şahısın orada olmaması.
- Polislerin çok anlamsızca oradan buradan spawn olması.
- Oyunda deniz diye bir şey yok zaten ne su efekti var ne bir tasarım..
- Araba sürerken aniden arabamın üzerine başka araba spawn olması
- Arabamı çağırıyorum ve arabam gelip beni eziyor ve haritada kendi kendine dolaşıyor defalarca çağırmama rağmen bana gelmiyor.
- Motosiklet sürerken yüksekten uçunca top gibi sekiyor.
...
Daha sayayım mı?

Hiç kimsenin yorumu incelemeleri umrumda değil. Ben kendim deneyimler kendim karar veririm. Gayet güzel oyun, diğerleri haterlığa devam edip kasmaya devam edebilir.
Herkesin yorumu aynı mı olacak?
Size göre iyidir, başkasına kötü. Öznel düşünce, yargılanamaz.
Balon diyenler acaba kaç saat oynadılar çok merak ediyorum. :)
Beklediğim RPG yok; hayal kırıklığı yapay zekâ, ana hikâyenin beklediğimden çok daha kısa olması (DLC'ler ne kadar toparlar bilemem), açık dünyanın mükemmel detaylı olup da bu kadar boş NPC'ler ile doldurulması.

Bu sebepler, Cyberpunk'a balon dedirtmez elbette ama hayal kırıklığı.
Her ne olursa olsun final product (son ürün) böyle olmamalıydı.

Herkesin yorumu aynı mı olacak?
Size göre iyidir, başkasına kötü. Öznel düşünce, yargılanamaz.

Beklediğim RPG yok; hayal kırıklığı yapay zekâ, ana hikâyenin beklediğimden çok daha kısa olması (DLC'ler ne kadar toparlar bilemem), açık dünyanın mükemmel detaylı olup da bu kadar boş NPC'ler ile doldurulması.

Bu sebepler, Cyberpunk'a balon dedirtmez elbette ama hayal kırıklığı.
Her ne olursa olsun final product (son ürün) böyle olmamalıydı.
Elbette aynı olmayacak kimsenin ne dediği umrumda değil. Sözüm oyunla ilgili her başlıkta balon diyenlere. İyi forumlar...

Hayır. Balon olduğu için oynamıyorum.

Evet dostum oyanamadığım oyuna balon diyorum nereden anladın.

evrimagaci.org_public_content_media_aa3d462cb67a26b73982ded47a3d26e6.jpg

Oyun hikaye anlatımı ve karakter geliştirmesi açısından bence gayet iyi. Bir RPG oyununa göre hikaye anlatımı açısından baya detaylı ve görsel olarak tatmin edici. Hikayeye kenardan köşeden dahil olan karakterler de oldukça iyi tasarlanmış ve bizden biri gibi hissettirebilmiş.

Gelin görün ki oyunun başına bu belayı açan beklentiler ve CD Projekt'in oyunu 8 senede elle tutulur bir hale sokamamış olması. Buglar düzeltilir geçer tamam ama 8 senede bir oyun yapıp da nasıl bu kadar hatalı yapabiliyorsunuz, hiç mi elinize alıp şunu iki saat oynayayım demediniz, veya oynayıp da zaten oyunu çıkardıktan sonra düzeltiriz millet bizi seviyor mu dediniz? Kabullenilecek türden hatalar değil gerçekten.

Bunlara rağmen oyunu oynadım, henüz bitirmedim gerçi ama ben beğenmemekten çok beğenme tarafındayım. Düzeltildikten sonra çok daha güzel olacağına eminim.

Geri
Yukarı