Cyberpunk 2077 oyun tarihinin en iyisi olabilir miydi?

ArmindoBrumaa

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Cyberpunk 2077, 2020 yılında yaptığı çıkışı hatasız şekilde yapmış olsa ve şu an sahip olduğu özellikleri içinde barındırsa sizce GTA V gibi tarihin en iyi oyunlarından birisi olabilir miydi? Bence hem senaryosu, hem müzikleri hem de buglardan arındırılmış oynanışı ile oyun tarihinin kesinlikle en iyi 3 oyunundan birisi, en azından şu anki hali ile.

Son düzenleme:
Oyun güzel, özellikle atmosferik ve grafiksel olarak. Ama hikayesine daha tam not veremedim. O yüzden ilk 3'e girer mi? Girmez bence. Bir de son 2.1 yamasından sonra, optimizasyonu çok kötü yapmışlar gibime geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA 5'in tarihin en iyisi olduğunu kim söyledi de GTA 5'i geçip tarihin en iyisi olabilir miydi diye soruyorsunuz. Öte yandan hayır, Cyberpunk şu anki hâliyle bile bir başyapıt değil.

Sizi sosyal medyada 3-4 tane bilindik oyun paylaşıp öven sayfaları bırakmaya ve başka oyunları da keşfetmeye davet ediyorum.

Hikayesini sıkıcı yapmasaydı daha detaylı bir oyun sunsaydı yanımıza verdiği karakterlerle daha çok iş yapabilseydik belki.

GTA 5'i bu saatten sonra geçebilecek tek oyun GTA 6 ama Cyberpunk 2077 çıkışında düzgün çıksaydı eminim şu an RDR2 başarısında bir oyun olurdu.

Olmazdı. GTA 5 tarihin en iyi oyunu mu? Kesinlikle değil. Ondan çok daha iyi birçok oyun oynadım. Cyberpunk 2077 şu anki hali ile güzel bir oyun ama özel bir tarafı yok.

Cyberpunk 2077, 2020 yılında yaptığı çıkışı hatasız şekilde yapmış olsa ve şu an sahip olduğu özellikleri içinde barındırsa sizce GTA V geçip tarihin en iyi oyunu olabilir miydi? Bence hem senaryosu, hem müzikleri hem de buglardan arındırılmış oynanışı ile oyun tarihinin kesinlikle en iyi 3 oyunundan birisi, en azından şu anki hali ile.

Cyberpunk 1 saat olmadan sıktı sildim asla olamazdı bence.

Geri
Yukarı