Cyberpunk 2077 Patch 1.3 ile Gelecek Değişikliklerin Listesi!

Makaleler
18
Yer
İzmir
Öncelikle, tüm değişiklikleri listelemeyeceğim, linki bırakıyorum. İsteyen incelesin. Ne zaman yayımlanacağı belli değil ama tahminimce 29 Ağustos'tan önce güncelleme yayımlanır. Eğer Witcher 3'teki gibi yapacaklarsa, her hafta 1 adet ücretsiz DLC yayımlarlar. Sonra da Aralık, veya Ocak ayına doğru ilk ücretli genişleme paketi çıkar.

• 1.3 güncellemesi ile ilk ücretsiz DLC'lere erişebileceğiz, yavaş yavaş yayımlanacak gibi duruyor,
  • İndirilen ücretsiz DLC'lere Ana Menü'de Ek İçerik menüsünde görüntülenecek,
  • Automatic Love görevinde Skye ve Angel'ın görüntüleri gelecek, böylece istediğimizi seçebileceğiz,
  • Otomatik kayıt sayısı arttırılmış,
  • Görev Bitiriciler satılık araçlar için daha az mesaj atacak,
  • Envanter'de görev eşyaları için özel filtre eklendi,
  • Görev Eşyaları'nı görevler bittikten sonra envanterden atılabilecek, veya satılabilecek,
  • V'nin apartmanındaki evcilleştirilebilen kedi Niibles'a özel yeni uyuma yerleri eklendi,
  • Düşmanların V'yi tespit etme süresi oyun zorluğuna göre değişecek,
  • Düşmanların V'yi arama kabiliyetleri oyun zorluğuna göre değişebilecek,
  • NPC'lere öldürücü olmayan silahlarla zarar verildiğinde NCPD V'nin peşine takılacak,
  • Eşyaların her yükseltme seviyesinde istedikleri eşya sayısı arttırıldı,
  • Siber yazılım çeşidi arttırıldı,
  • Optical Camo eklendi,
  • Bazı eşyaların sadece satıcılara ilk ziyarette satılmasına sebep olan bug düzeltildi,
  • Üretim ve satış konusunda dengeleme,
  • Ana ve yan görevlerdeki bazı hataalr düzeltildi,
  • Judy ile ilişki sonrasında V'nin apartmanına bir hediye bırakacak,
  • Bazı performans iyileştirmeleri.

Öncelikle, tüm değişiklikleri listelemeyeceğim, linki bırakıyorum. İsteyen incelesin. Ne zaman yayımlanacağı belli değil ama tahminimce 29 Ağustos'tan önce güncelleme yayımlanır. Eğer Witcher 3'teki gibi yapacaklarsa, her hafta 1 adet ücretsiz DLC yayımlarlar. Sonra da Aralık, veya Ocak ayına doğru ilk ücretli genişleme paketi çıkar.

• 1.3 güncellemesi ile ilk ücretsiz DLC'lere erişebileceğiz, yavaş yavaş yayımlanacak gibi duruyor,
  • İndirilen ücretsiz DLC'lere Ana Menü'de Ek İçerik menüsünde görüntülenecek,
  • Automatic Love görevinde Skye ve Angel'ın görüntüleri gelecek, böylece istediğimizi seçebileceğiz,
  • Otomatik kayıt sayısı arttırılmış,
  • Görev Bitiriciler satılık araçlar için daha az mesaj atacak,
  • Envanter'de görev eşyaları için özel filtre eklendi,
  • Görev Eşyaları'nı görevler bittikten sonra envanterden atılabilecek, veya satılabilecek,
  • V'nin apartmanındaki evcilleştirilebilen kedi Niibles'a özel yeni uyuma yerleri eklendi,
  • Düşmanların V'yi tespit etme süresi oyun zorluğuna göre değişecek,
  • Düşmanların V'yi arama kabiliyetleri oyun zorluğuna göre değişebilecek,
  • NPC'lere öldürücü olmayan silahlarla zarar verildiğinde NCPD V'nin peşine takılacak,
  • Eşyaların her yükseltme seviyesinde istedikleri eşya sayısı arttırıldı,
  • Siber yazılım çeşidi arttırıldı,
  • Optical Camo eklendi,
  • Bazı eşyaların sadece satıcılara ilk ziyarette satılmasına sebep olan bug düzeltildi,
  • Üretim ve satış konusunda dengeleme,
  • Ana ve yan görevlerdeki bazı hataalr düzeltildi,
  • Judy ile ilişki sonrasında V'nin apartmanına bir hediye bırakacak,
  • Bazı performans iyileştirmeleri.
Hocam seçimlerden bahsetmiştiniz, ondan bir haber var mı?
V'nin apartmanındaki evcilleştirilebilen kedi Niibles'a özel yeni uyuma yerleri eklendi,
Judy ile ilişki sonrasında V'nin apartmanına bir hediye bırakacak,
Şu ikisini de çok merak ettim 😀

DLC'den çok ciddi bir şekilde dinamiklerine ve optimizasyon sorunlarına çalışmalılar. Oyun özellikle giriş seviyesi sistemlerde kanser ediyor.

@Oguzhan51 o konuda pek bir şey yapamayacaklar gibi duruyor, çünkü oyunun yapıldığı REDengine sıkıntılı gibi. @ValveAdalet o imkansız, oyunun yeniden yapılması gerekiyor. Aslında yapmak istedikleri Witcher 2'deki gibi 2-3 farklı campaign yapmakmış, ama yatırımcılar oyunun erkenden çıkmasını istemişler.

@Oguzhan51 o konuda pek bir şey yapamayacaklar gibi duruyor, çünkü oyunun yapıldığı REDengine sıkıntılı gibi. @ValveAdalet o imkansız, oyunun yeniden yapılması gerekiyor. Aslında yapmak istedikleri Witcher 2'deki gibi 2-3 farklı campaign yapmakmış, ama yatırımcılar oyunun erkenden çıkmasını istemişler.
Hocam Discord verir misiniz arada sırada bazı sorunlarım oluyor. Daha başlamadım oyuna fakat başlayınca bir yerde takılı kalıyorum kalınca size yazarım.

Benim içime oturan buglar ya da hatalar değil, içeriğin eksik olması. Özellikle 2. ya da sonrasında oynayışında sanki ana görevlerin arasında boşluklar var gibi geliyor insana.

Ne diyelim umarım hayran kitlesi hatalar düzeltildikten sonra bu konuya da dikkat çekerler.

Yeni konular

Geri
Yukarı