Cyberpunk 2077 Phantom Liberty DLC'sinin fiyatı sızdı, DLC 35 dolar olacak

Hala tam olarak toparlanmamış ve eksik bir oyunken utanmadan nasıl DLC çıkarıyorlar merak ediyorum. Oyunlarda kullanıcı deneyimi değil de nasıl adam kazıklarım sorusu herhalde yapım aşamasında en çok sorulan soru artık.
Yine de eğlendim oynarken. DLC çıksa belki de güncelleme ile bayağı düzelir.

Hala toparlanmamış derken :D oyunda bug neredeyse yok denecek kadar az ve o kadar bug da her oyunda olur. Kötülemek için kötülemeyin oyun gayet iyi. DLC çıkarmaları da gayet iyi oldu.

Oyunu yan görevlerle birlikte bitirdinmi yoksa sadece ana hikayeyi takip edipmi bitirdin? Yan görevlere elimi attığım anda görüntü bugu ile karşılaştım ve iade ettim oyunun atmosferi olarak eşi benzeri yok ama firmanın elinde patladı ancak 2. oyunu çıkarken bu oyundaki hatalar gibi bir sıkıntı çıkarmazlarsa oyun gerçek potansiyeline ulaşır.

Oyunu yan görevlerle birlikte bitirdinmi yoksa sadece ana hikayeyi takip edipmi bitirdin? Yan görevlere elimi attığım anda görüntü bugu ile karşılaştım ve iade ettim oyunun atmosferi olarak eşi benzeri yok ama firmanın elinde patladı ancak 2. oyunu çıkarken bu oyundaki hatalar gibi bir sıkıntı çıkarmazlarsa oyun gerçek potansiyeline ulaşır.
Hocam yan görevlerin büyük bir kısmı ayak işi zaten. Yani bir yerden sonra sıkıyor onu al bunu al bununla konuş gibisinden olunca. Bende çoğunlukla yan görevlerde buglar gördüm ama oyunumu kötü etkilemediği için pek kafaya takmadım.

Yanlış fiyatı geçtim oyunun Epic'teki 250TL'lik fiyatını Steam'le eşit hale yani 800TL'ye çekebilirler.
Haklısın hocam.

Oyunun yan görevleri ve birkaç küçük görev dahil çoğu şeyi yaptım ve sömürdüm oyunu. Bug ile max 1-2 defa karşılaşmışımdır onlar da oynayışa pek etki etmediği için önemsemedim.

Çok iyimser bir fiyat tahmini. Dolar 23.5 TL. Yerel fiyatlandırma olarak 10-15 TL arası alınarak hesapla. 350 TL'den aşağı olmaz.

Steam kur önerisi ile yerel fiyatlandırma aynı şey değil hocam, yerel fiyatlandırma firmanın inisiyatifinde olduğu için 200-250 TL yapabilirler, CDPR Türkiye'de genel olarak öyle yapıyordu. Ha tabii ki en kötü senaryoda 350 TL olmasını bekliyorum, alınır mı bilemesem de alabilirim belki.

Steam kur önerisi ile yerel fiyatlandırma aynı şey değil hocam, yerel fiyatlandırma firmanın inisiyatifinde olduğu için 200-250 TL yapabilirler, CDPR Türkiye'de genel olarak öyle yapıyordu. Ha tabii ki en kötü senaryoda 350 TL olmasını bekliyorum, alınır mı bilemesem de alabilirim belki.
Çok güzel bir yerel fiyatlandırmaları var hocam gerçekten. 60 dolar olan Cyberpunk'ı 800 TL değer biçiyorlar.

Çok güzel bir yerel fiyatlandırmaları var hocam gerçekten. 60 dolar olan Cyberpunk'ı 800 TL değer biçiyorlar.

60 Dolar şu anda 1400 TL yapıyor, bunu düşününce 34 Dolara satılması gayet iyi.

Geri
Yukarı