Cyberpunk 2077: Phantom Liberty'nin İlk Puanları Geldi

Arkham Kn1ght

Megapat
Makaleler
19
Cyberpunk 2077'nin ilk ve tek genişleme paketi olan Phantom Liberty'nin inceleme puanları yayınlandı. Paket, bilgisayar platformu için Metacritic'te 31 inceleme üzerinden 90 ortalama puana, OpenCritic'te ise 52 inceleme üzerinden 90 ortalama puana sahip oldu. İncelemeler yayınlanmaya devam ediyor.

Son düzenleme:
Cyberpunk 2077'nin ilk ve tek genişleme paketi olan Phantom Liberty'nin inceleme puanları yayınlandı. Paket, bilgisayar platformu için Metacritic'te 25 inceleme üzerinden 91 ortalama puana, OpenCritic'te ise 52 inceleme üzerinden 90 ortalama puana sahip oldu.

Efsane ancak yeni aldigim sistem Ray Tracing Overdrive'da FHD'de 70 80 FPS alcagini dusunuyorum. Bu can sıkıcı. Insanlar 3060 ile anca oynayabilicek gibi. Uzucu.

Ben CP 2077 'yi bitirdim bu yaz ancak bu Phantom Liberty dedikleri şey ne oluyor? Yeni bir hikaye mi? Bu GTA IV daki gibi mi?

Oyun resmi olarak çıkış yapınca optimizasyona dair bir fikrimiz olur. Ben Cyberpunk 2077'yi sıkıntısız oynatan bir bilgisayarın Phantom Liberty'yi de oyunun 2.0. sürümünü de oynatacağını düşünüyorum.

Ben CP 2077 'yi bitirdim bu yaz ancak bu Phantom Liberty dedikleri şey ne oluyor? Yeni bir hikâye mi? Bu GTA IV'teki gibi mi?

Evet yeni hikâye ve yeni özellikler eklendi.

Ben CP 2077 'yi bitirdim bu yaz ancak bu Phantom Liberty dedikleri şey ne oluyor? Yeni bir hikaye mi? Bu GTA IV daki gibi mi?
Asil oyunda olmasi gereken seyleri yeni getirip istege bagli 400TL vererek saglam bir hikaye daha aliyorsun. CB77 olanlar bunu kacirmasin bu zamanda bu fiyata boyle birsey yok bence.

İndirim bekleyeceğim sanırsam. Oyuna ön sipariş ile 250 TL ödemiştim. Şimdi DLC’ye 400 TL vermek koyuyor insana.

Yeni konular

Geri
Yukarı