Cyberpunk 2077 Phantom Libery oynanış videosu sızdırıldı

Makaleler
42
Yaklaşık 1,5 saat uzunluğundaki Phantom Liberty DLC başlangıç videosu oyunu test eden kişilerden birisi tarafından sızdırılıp yüklendi. Youtube'a da yüklenen fakat sonra kaldırılan videoya buradan erişilebilir.

Yaklaşık 1,5 saat uzunluğundaki Phantom Liberty DLC başlangıç videosu oyunu test eden kişilerden birisi tarafından sızdırılıp yüklendi. YouTube'a da yüklenen fakat sonra kaldırılan videoya buradan erişilebilir.

1 dk baktım çünkü oyunu yarın veya ertesi gün ön sipariş verip oynayacağım. İlk 1 dk için şunu diyebilirim ana ekran düzenlenmiş gibi fakat oyun grafikleri öyle ahım şahım değişmemiş bence.

1 dk baktım çünkü oyunu yarın veya ertesi gün ön sipariş verip oynayacağım. İlk 1 dk için şunu diyebilirim ana ekran düzenlenmiş gibi fakat oyun grafikleri öyle ahım şahım değişmemiş bence.
Dostum ek paket ile grafiği nasıl değiştirsinler motor aynı motor. Güzel bir 20 saate yakın hikaye, düzenlenmiş ve geliştirilmiş skill setleri miss.

Tabii video kalitesinden tam birşey anlamak zor lakin ben biraz izledim. Dogtown tasarım ve kalite olarak Night City'den biraz daha iyi duruyor gibi. Aynı Witcher 3 Blood and Wine yamasındaki Toussaint farkı gibi.

Sizce parasını hak ediyor mu? Almaya değer mi?

Deger. 10 saat uzeri oynanis suresi varsa deger. Zaten Cyberpunk 2077 guzel oyun. Bence bu DLC guzel tahmini olarak.

Sizce parasını hak ediyor mu? Almaya değer mi?
%50 hakediyor, %50 haketmiyor bence.

Şimdi oyun büyük devasa, işçilik var yani. Oyun içinde silah çeşitliliği de güzel,, RPG'de yedirmişler. Karakter buildi falan her şey yapılabiliyor.

Ama hikayesi kötü, keşif hissi kötü, kırmızıya sürekli çalan renk uyumu kötü, yapay zeka kötü.

Buglar olabilir ama oyunu kıran bug görmedim ve bu buglar oynanışı etkilemedi. Normal karşıladım, kötü bir şekilde eleştiri gereği duymadım, göz ardı edebildim rahatça. Ben korsan bitirdim sonra indirime girmişti 127 TL'ye satın almıştım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı