[Spoiler] Cyberpunk 2077 3 saatlik oynanış videosu

Herkesin aradığı o video. Ben izlemedim, sadece Load Game var mı diye baktım.
Uygunsuz bir içerik değildir. İsteyen izlemesin, sonra bana kızmayın. Arayanlar vardı, o yüzden paylaşıyorum. Güvenlidir. Tabii ki de spoiler varmış. PS4 videosudur.

Son düzenleme:
Hayatını şu anda bu oyuna odaklamış ve adayacak olanlar var :D Temennim hayal kırıklığı olmaması yönünde.

Tam tahmin ettiğim gibi karanlık hava ve Witcher3'deki gibi boğuk atmosfer. Başkasını bilmem de benim başımı ağrıtıyor bir müddet sonra. Keşke sıkışık dar yollar yerine RDR2 gibi geniş alanlar da koysalarmış. O kadar olmasa da harita hiç beklediğim gibi değil ana görev dışında pek açık dünyası güzel gibi durmuyor. Oynanışı da sevmedim videodaki. Video'ya göre

Oynanış 10/6
Harita 10/4
Atmosfer 10/1
Grafikler 10/9
Görevler ve NPC ler 10/9
Araç sürüşü 10/7

Toplam 36 puan. 36/6 = oyun 10 üzerinden 6 yıldız. Bence.

Tam tahmin ettiğim gibi karanlık hava ve Witcher3'deki gibi boğuk atmosfer. Başkasını bilmem de benim başımı ağrıtıyor bir müddet sonra. Keşke sıkışık dar yollar yerine RDR2 gibi geniş alanlar da koysalarmış. O kadar olmasa da harita hiç beklediğim gibi değil ana görev dışında pek açık dünyası güzel gibi durmuyor. Oynanışı da sevmedim videodaki. Video'ya göre

Oynanış 10/6
Harita 10/4
Atmosfer 10/1
Grafikler 10/9
Görevler ve NPC ler 10/9
Araç sürüşü 10/7

Toplam 36 puan. 36/6 = oyun 10 üzerinden 6 yıldız. Bence.

Araç sürüşü bence vasat, 7'yi bile hak etmez.

Instagram hesaplarından 10 Aralık yazısını kaldırmışlar, geçmiş olsun. Yeni bir Bannerlord vakası geliyor gibi.

Hiç linç etmeye kalkmayın, sizin kadar ben de istiyorum mükemmel bir oyun olmasını. Ki hayranıyım da. :)

Motor dinamiği inanılmaz kötü, GTA dışında hiçbir oyun yapamıyor bu araç işini. Oyunun atmosferini ben sevdim, GTA atmosferi gibi bir atmosferi olmayacak. Olsa daha iyi olurdu ayrı. Şehirde keyifli vakit geçirecek aktiviteler olacağını sanmıyorum. Görevleri ve hikayesi güzel olsun yeterli. Bu oyuna açık dünya değil de açık dünyası da olan bir oyun gözüyle bakmak lazım. Açık dünya 2. planda kalıyor. Ayrıca hani o dolu dolu şehir kardeşim? İn cin top oynuyor.

Motor dinamiği inanılmaz kötü, GTA dışında hiçbir oyun yapamıyor bu araç işini. Oyunun atmosferini ben sevdim, GTA atmosferi gibi bir atmosferi olmayacak. Olsa daha iyi olurdu ayrı. Şehirde keyifli vakit geçirecek aktiviteler olacağını sanmıyorum. Görevleri ve hikayesi güzel olsun yeterli. Bu oyuna açık dünya değil de açık dünyası da olan bir oyun gözüyle bakmak lazım. Açık dünya 2. planda kalıyor. Ayrıca hani o dolu dolu şehir kardeşim? İn cin top oynuyor.

PS4'te popülasyonu kısmış olabilirler, PC ve yeni nesil konsollarda daha dolu olacaktır şehir.

Yeni konular

Geri
Yukarı